Користувацький вхід

Заняття з валеології старша група Тема: «Зростаємо здоровими, добрими, красивими»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Програмний зміст
Розширити уявлення дітей про призначення і дію органів та систем організму людини й умови їх нормального функціонування. Закріплювати поняття про способи зміцнення здоров,я. Вчити адекватно реагувати на різні життєві ситуації, стримувати негативні емоції. Дати поняття про те, що людина швидше одужує, коли лікується за порадами лікаря, п,є настої трав, робить потрібні процедури, у цьому їй допомагають рідні.
Формувати усвідомлення важливості дбайливого ставлення до сво-го тіла. Розширити знання дітей про лікарські рослини та методи їх за-стосування, вчити застосовувати їх на практиці. Формувати знання про широке використання українцями природних чинників у оздоровчому світосприйнятті. Піднімати настрій у дітей. Розширити, уточнити прості уявлення дітей про своє тіло, його частини, функції різних органів.
Розвивати знання про те, що вплив санітарного стану приміщення сприяє розмноженню мікробів, які викликають різноманітні захворю-вання. Вчити дітей додержуватися чистоти. Виховувати бажання завжди бути здоровими, уважно відноситися до здоров,я близьких людей. Виховувати розуміння важливості для здоров,я дотримуватися режиму харчування, сну, рухової активності.

Автор: 

Лазаренко Томара Дмитріївна, вихователь КЗ ДНЗ №4 "Росинка" м.Лисичанськ Луганської області

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі