Користувацький вхід

Останні публікації

Навчально-мистецький проект «Українські вишиванки – наче райдуги світанки»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

1

ВСТУП
У 3 класі ми вивчаємо новий предмет, який називається «Я у світі». Цей навчальний предмет реалізує галузь «Суспільствознавство» Державного стандарту початкової загальної освіти і спрямовується на соціалізацію особистості молодшого школяра, його патріотичне і громадянське виховання.
Метою предмета є особистісний розвиток учня, формування його соціальної і життєвої компетентностей на основі поетапного засвоєння соціального досвіду, який охоплює загальнолюдські, загальнокультурні і національні цінності, громадянську активність, толерантне ставлення до традицій і різних точок зору.
У дидактико-методичній систематизації навчального матеріалу особливо важливе значення надається зв’язку його з життям, організації самостійної та пошукової діяльності учнів, що дає можливість розвивати навички дослідницької роботи. А ми знаємо, що результатом дослідницької діяльності і є проектна діяльність.
Сьогодні метод проектів вважається одним із перспективних видів навчання, тому що він створює умови для творчої самореалізації учнів, підвищує мотивацію для отримання знань, сприяє розвитку їхніх інтелектуальних здібностей. Учні набувають досвіду вирішення реальних проблем з огляду на майбутнє самостійне життя, які проектують у навчанні. У початковій школі проекти – здебільшого це сімейна діяльність, оскільки дитина є обмеженою у засобах та інструментах пошуку інформації. Однак залучати дітей до проектної діяльності варто обов’язково. Робота над проектом сприятиме розкриттю здібностей, талантів дітей, викличе бажання творчо працювати. Використання проектного навчання формує та розвиває пізнавальну активність учнів, сприяє розвитку вмінь самостійно набувати знання, поєднувати їх у певну систему, використовувати у реальному житті. Учні стають не пасивними «споживачами» знань, а долучаються до творчої діяльності й ставляться до неї з великою зацікавленістю.

Автор: 

Петренко Світлана Віталіївна, вчитель початкових класів СЗШ № 174 м.Києва

Джерело: 

1. Інтернет ресурси:
http://osvita.ua/school/lessons_summary/outschool
http://teacher.at.ua/
2. Володарська М.О., Настенко А.І. «Мій конспект. Українська мова.
3 клас»
3. Ковальчук Н.О, Настенко А.І «Мій конспект. Літературне читання.
3 клас»
4. Володарська М.О. «Мій конспект. Я у світі. 3 клас»
5. Онопрієнко О., Кондратюк О. Метод проектів у початковій школі.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі