Користувацький вхід

Мультимедійна презентація лекцій з навчальної дисципліни "Сільськогосподарська меліорація"

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

1

У представлених матеріалах викладач презентує розроблені, обґрунтовані і систематизовані теми навчальної дисципліни «Сільськогосподарська меліорація». Структура та зміст мультимедійної презентації лекцій відповідає Типовій та робочій програмі дисципліни.
Кожна тема розкриває суть питання, основні завдання, ключові визначення та поняття з теоретичних та практичних аспектів сільськогосподарської меліорації.
Використання цих матеріалів дасть змогу оптимально використовувати навчальний час заняття та максимально залучати студентів до роботи на занятті.
Запропоновані матеріали максимально наближені до практики сучасного розвитку сільськогосподарської меліорації та сприяють формуванню практичних вмінь і навичок, необхідних для майбутнього агротехніка і відповідають його кваліфікаційній характеристиці.
Мультимедійна презентація навчального матеріалу дисципліни представляє широкі можливості для всіх форм організації навчально-виховного процесу: самостійної підготовки студентів, на лекціях, на семінарських, практичних та лабораторних заняттях.

Автор: 

Субботіна Ольга Володимирівна, викладач агрономічних дисциплін Каховського державного агротехнічного коледжу

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі