Користувацький вхід

"Українська гостинність" урок з використанням ІКТ у 10 класі

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Урок відповідає навчальній програмі «Навчальні програми з іноземних мов для загальноосвітніх навчальних закладів і спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням іноземних мов, 10-11 класи», Київ, 2010.
Тема уроку: «Харчування» розділу навчальної програми «Тематика ситуативного спілкування».
Тип даного уроку: урок формування умінь та навичок, а саме його різновид урок творчого застосування знань і вдосконалення вмінь.
Основна дидактична мета: з'ясування можливостей застосування знань у навчальному пізнанні і практичних ситуаціях, формування досвіду такого застосування, предметних і загальних навчальних вмінь з допомогою ІКТ.
На уроці стимулюється робота із словником, розвиваються навички перекладу та виховання інтересу до подальшого пізнання культур українців та англійців за допомогою прислів’їв. Формується лінгвістична (національні страви – лексична, 2-nd Conditional – граматична), соціокультурна (цінності, ідеали, ритуальна поведінка) та загальнонавчальна компетенції.
Урок супроводжується учительською комп’ютерною презентацією PowerPoint 2010 з аудіофайлом тексту для аудіювання, що значно підвищує інтерес учнів до навчання.
До уроку додається посилання до сервісів WEB 2.0. (домашнє завдання до уроку та в кінці уроку), роздатковий матеріал для групової роботи на етапі актуалізації опорних знань, читання (текст для читання та завдання до нього) та письма (завдання з граматики).

Список використаної літератури при підготовці до уроку:
1. Підручник О. Карп’юк Англійська мова 10 клас
2. Підручник А. Несвіт Англійська мова 10 клас
3. Словник Oxford Advanced Learners Dictionary
4. Посібник Павліченко О. М. "Англійська мова. Граматичний практикум" ІІІ рівень

Автор: 

Савченко Лариса Іванівна вчитель англійської мови загальноосвітньої школи І-ІІІступенів № 24 м. Чернігова

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі