Користувацький вхід

Підсумкове заняття за I квартал для дітей I молодшої групи «Осіння мандрівка»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Підсумкове заняття за I квартал для дітей I молодшої групи «Осіння мандрівка»

Мета: виявити вміння дітей передавати ознаки осені. Вправляти у правильному вживанні іменників у різних відмінках, у множині та однині, узгоджувати іменники з прикметниками розподіляючи їх по властивостям. Удосконалювати вміння дітей розпізнавати на смак овочі та фрукти, сортувати їх. Закріпити поняття: «багато-мало-один», знання чотирьох основних кольорів та геометричних фігур: круг, квадрат. Розвивати зв’язне мовлення, мислення, увагу, пам’ять. Виховувати самостійність та бажання допомагати іншим.
Матеріал: «ліс»,пеньок, 2 кошики, осінні листочки, «город і дерево», овочі та фрукти, мишка, килимочок, їжачок, яблучка.
Хід заняття

Діти заходять в групову кімнату і потрапляють в «ліс». Зупиняються біля пеньочка, на якому стоїть кошик з листочками.

-Діти, що ми знайшли? (кошик)
-На чому він стоїть? (на пеньочку)
-скільки кошиків? (1)
-Що у кошику лежить? (листочки)
-Скільки тут листя? (багато)
-Хто нам так багато листя подарував? ( Яка зараз пора року? – осінь)

Вірші про осінь

Лера Вранці в дитсадок ідем
Листя падає дощем,
Під ногами шурхотить,
Все летить, летить, летить.
Катя Свято восени у лісі
Світло тут і весело
Ось які прикраси
Осінь нам принесла.
Данієла Вітерець листочок носить
Жовте й золоте летить
То під ноги нам кидає
То в повітрі шелестить.
Михась Листя жовте та червоне
Легко з дерева злітає
Мов метелик на долоні
З тихим шелестом сідає.
Валя Осінь, осінь вже прийшла
Йдуть дощі, нема тепла.
Пожовтів зелений сад
Вже почався листопад.

-А ось і дощик накрапає (гра на трикутничку)

Вірш «Дощик»

-Гілочки нахиляються, листячко шелестить, вітер дує.

Вірш «Дує, дує вітер»

-Вітерець розсипав листочки з кошика.

Д/г «Збери листочки за кольором» (один, багато, мало)

-Хто в лісі живе? (Дикі тварини). Діти їх називають.
Ідемо далі , бачимо їжачка, який плаче бо вітерець порозкидав його урожай.


Д/г «Розклади урожай і назви за смаком»


(Розкладаємо овочі у зелений обруч-город, фрукти-синій з деревом).
Потім їжачок з фруктів, які ростуть на дереві зварить компот, а овочів з городу- борщ.

Фізкультхвилинка – чистомовка «Урожай»

Ва –ва –ва – смачна морква,
Ви –ви –ви – соковиті сливи,
Чок –чок –чок – ось червоний бурячок,
Чу –чу –чу – я капусту посічу,
Ші –ші –ші – солодкі груші,
Шу –шу –шу – яблук натрушу.
Ще один гість заховався. Де саме? (За ялинкою).Хто? (Вемедик) Який? (великий), а їжачок? (маленький).

-Ведмедик кличе їжачка повертатися до своїх домівок, а доріжок не бачать. Треба їм допомогти. З яких геометричних фігур складається доріжка їжачка? (кружечків), а ведмедика? (квадратиків). Діти викладають доріжки з геометричних фігур.
Їжачок на знак подяки пригощає діток яблучками та з ведмедиком повертаються додому.

Автор: 

Кондратюк Ольга Анатоліївна, вихователь,
ДНЗ № 31 "Білочка"

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі