Користувацький вхід

Осип Турянський. Поза межами болю

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


20

Презентація. Осип Турянський. Поза межами болю. 11 клас.

Автор: 

Діденко Зоя Василівна, учитель української мови і літератури Запорізької ЗОШ № 84

Джерело: 

Вільно розповсюджувані матеріали.

Дякую за чудову презентацію!!!

Успіхів Вам!

Дуже дякуємо!

Спасибі за Вашу роботу!

Спасибі за змістовну презентацію!

Дякую всім за коментарі. Бажаю творчих успіхів.

Дякую. Дуже гарна презентація. Обов"язково скористаюсь. Але спробую створити власну.Ви мене надихнули, та й твір цікавий.

Успіхів Вам. Твір дійсно цікавий. Поділіться власною роботою обов'язково!

Гіршої презентації не доводилося зустрічати. Темний текст на темному фоні...де логіка? А про зміст я взагалі мовчу. Нічого нового, порівняно з укр.ліб, не має. Хіба що добавлені деякі зображення для кращої уяви і без того очевидних подій.

Allwak , ви, не виклавши за майже 2 роки нічого свого, не можете ганити чужих робіт. Чи лише для цього ви анонімно присутні на Методпорталі? Я б зрозумів, коли б ви сказали: "Все не так, бо я зробив це ось так - і в мене вийшло краще". А так ваш коментар - лише спроба спортити творчій людині настрій.
"Ах, який я розумний, а всі попередні коментарі нічого не варті!"

Це лише конструктивна аргументована критика, яка буде лише корисною для автора ціє, так званої, "презентації"

Тоді, шановний, будемо чекати Вашу презентацію. Ви покажете нам справжній майстер-клас.

Не бачу підстав для критики цієї презентації. "Темний фон"? - можливо, у Вас,Allwak, і так. По-перше,тло слайдів досить доречне для чорних літер. По-друге, учитель створює презентацію для використання її на СВОЄМУ уроці, а не для того, щоб хтось узяв її, "тепленьку", прийшов на урок, увімкнув проектор - і, діти, читайте-вивчайте! Думаю, що й Ви,Allwak, навряд так робите. Готуючи урок, обов'язково враховуєте рівень класу, рівень власної підготовленості. І тому обговорювана нами презентація не повинна нести щось нове саме для ВАС. Учитель коментує слайди, підводить учнів до осмислення певних категорій за допомогою зорових вражень. Можливо, якісь події, як Ви пишете, і є "очевидними", але не для всіх дітей, враховуючи їхній життєвий досвід (тим більше, досвід сучасної молоді, яка живе, може, й не дуже розкішно, але, на щастя, не знає, що таке війна, полон, голод). Тому, думаю,що Ви погарячкували, особливо з першим категоричним "випадом" (тут узагалі можу припустити, що на Вашому життєвому шляху було мало презентацій, щоб робити такі висновки). Презентацією можна скористатися, готуючись до уроку й, відповідно, проводячи його. Можна запропонувати індивідуальне завдання учневі - проаналізувати подану презентацію, (визначитися, "що б ти додав до створеного матеріалу, що б змінив"...) - це залежить від Вашого творчого підходу. Дякую Зої Василівні за матеріал. Завжди легше створювати щось нове на готовому ґрунті. І навіть якщо "критик" і створить не "так звану" презентацію, а справжню (хочу побачити й навчитися у майстра), я все одно буду вдячна усім, хто ділиться своїми методичними наробками.

"Гіршої презентації не доводилося зустрічати" Це не конструктивна критика. Це - поливання помиями. Поняття "гірше", "краще" суб'єктивні й не мають межі, вам, як філологу, це повинно бути зрозуміле. Текст прекрасно читається, про зміст не буду казати, бо я не мовник, але ваш один голос тоне серед голосів ваших колег. Тексту, можливо, багато.
Хочу повторити, що людина, яка сховалася на ніком, яка за 1 рік і 44 тижні перебування на методпорталі не спромоглася виставити чогось свого, не вправі критикувати, а тим більше обливати брудом роботи інших. На порталі дійсно є матеріали й прекрасні, й відверто слабкі. Але, коли б всі взяли з вас приклад, портал давно б заглох. Від подібних до вас всім, хто щось тут виклав, повинна бути тільки вдячність. Адже ви тут лише, щоб скачати. Качайте матеріали, але не "качайте" прав!

Шановний Allwak! Це Ваша особиста думка. І я її поважаю. Тільки здається мені, що Ви далеко не філолог. До того ж не розумієте, що таке "конструктивна аргументована критика". І твір Ви не читали...

Всім спасибі за аргументовані коментарі.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі