Користувацький вхід

Тема. Релігія та культура Давньої Індії

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Всесвітня історія. Історія України (інтегрований курс) 6 клас
Тема. Релігія та культура Давньої Індії

Мета: дати уявлення про культуру та релігію Індії, наукові досягнення індійців; працювати з поняттями «індуїзм», «буддизм», «нірвана», «карма»; встановлювати взаємозв’язок між релігією та державою, сприяти розвитку критичного мислення та навичок самостійної роботи на уроках історії; формувати в учнів толерантне ставлення до релігій інших країн та виховувати духовні цінності.
Тип уроку: комбінований.
Обладнання: Бандеровський О., Власов С., «Всесвітня історія. Історія України 6 клас», роздавальний матеріал , атлас «Історія стародавнього світу. 6 клас».
Поняття: «індуїзм», «буддизм», «нірвана», «карма».

Хід уроку
І. Організаційний момент
Повідомлення теми та мети уроку.
ІІ . Мотивація навчальної діяльності
Сьогодні, продовжуючи розглядати історію Індії, ми зупинимось на найцікавіших моментах релігійної та культурної сфери. Але спочатку потрібно перевірити вашу готовність до засвоєння нових знань. За кожну правильну відповідь ви будете отримувати невеличкі картки-фішки, що символізують релігійно-культурне життя Індії. Як ви знаєте, ці фішки пізніше зможете використати беручи участь в змаганні «Історичний battle». Нагадую, що фішки – це ваш капітал, чим більше фішок ви маєте, тим більш вигідну вихідну позицію в грі ви отримуєте. Ваша активність на уроці також буде враховуватися.
Запрошую до дошки двох бажаючих виконувати індивідуальне завдання та поборотися за особливу категорію фішок , доки з іншими учнями ми перевіряємо домашнє завдання:

Автор: 

Чабан Тетяна Василівна
Вчитель історії Медведівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М. Залізняка
Чигиринської районної ради
Черкаської області

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі