Користувацький вхід

Планування уроків для дітей з особливими потребами

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...


Мабуть, я ще не достатньо вмію користуватися інтернеттехнологіями. Дуже проблемно для мене було зареєструватися, а тепер я з великими труднощами намагаюсь прочитати хоч би що небудь на цьому форумі. Я працюю в спеціальному інтернаті для дітей з особливими потребами (розумово відсталі учні). В нашій школі проводиться експеримент за програмою "1 учень + 1 комп'ютер". Дуже складно планувати уроки для таких дітей. Хто має певний досвід, допоможіть, будь ласка. Завчасно дякую за допомогу.

хто проводить експеримент? Хіба вони не мають спочатку ознайомитись зі специфікою викладання та надати рекомендації? Чи дирекція бонуси заробляє для себе? Компютерами забезпечили всіх учнів? Хто за них відповідає?

Доброго дня!Я працюю також в школі-інтернаті,але ми не проводимо ніяких експерементів.Навчаємо дітей користуватися ноутбуками,даємо невеличкі завдання(в Paint,Power Point).

А хіба вчитель інформатики цьому не навчає за програмою? як на мене, то це дублювання.

Це не є дублювання! Адже зробити презентацію до уроку біології чи іншого предмета-це дає змогу використати на уроці,навчає дітей шукати потрібну інформацію, стисло викладати її(чи за допомогою схем,малюнків і т.і.)і це дає змогу краще засвоїти матеріал.А ще крім цього є ППЗ(Педагогічний Програмний Засіб),який розроблено згідно з навчальними програмами, що затверджено Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. Обсяг змісту навчального матеріалу та спосіб його подання повністю відповідає віковим психологічним і фізіологічним особливостям учнів та освітнім тенденціям.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі