Користувацький вхід

Останні публікації

Історія шиття

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...


Коли з'явився одяг з тканини — точно не може сказати ніхто, тому що тканини не можуть зберігатися довгий час. Але деякі елементи одягу старих часів і навіть цілі костюми все ж зустрічаються в музеях.

Історію одягу можна добре прослідити, вивчаючи зразки різних видів образотворчого мистецтва. Настінні розписи в єгипетських гробницях, портрети — на багатьох з них можна розглянути не лише фасон вбрання, але і його окремі елементи.
Також історикам моди добре допомагають друкарські видання: книги, а потім і журнали, особливо спеціалізовані, — вони допомагають оцінити талант художників-модельєрів і кравчих різних епох.
Не менш цікава історія інструментів для шиття.
Перша голка із сталі з'явилася в Китаї ще до нашої ери. Вважається, що там же був винайдений наперсток.
Ще один інструмент будь-якої швалі — ножиці. Їх прообраз використовували ще в Давньому Єгипті. А сучасний вигляд — два схрещені леза — додав ножицям Леонардо да Вінчі.
До винаходу швацької машини кожне плаття, те, що одягається було справжнім витвором мистецтва, особливо якщо воно створювалося для царственої особи. Але поступово ручна праця пішла в минуле, а шиття одягу набуло характеру масового потоку. Фасони стали спрощуватися, а якісний одяг ручної роботи став предметом розкоші.
Шиття використовується не лише при створенні одягу. Оббивки і чохли м'яких меблів, постільна білизна, штори, жалюзі і багато що - багато що інше створене з різних тканин і теж є частиною мистецтва шиття.
У арсеналі сучасних кравців є безліч різних допоміжних інструментів, починаючи від голок різних видів і закінчуючи різними складними машинами, які допомагають зробити виріб максимально якісним, красивим і довговічним.
Так що ж необхідно сучасному кравцеві для того, що б зшити убрання. Це: тканина, нитки, голки, шпильки, наперсток, подушечка, віск, ножиці, ніж, прозора лінійка-шаблон, широка дерев'яна лінійка, звичайна лінійка, сантиметрова стрічка, коліщатка для перенесення викрійки, копіювальний папір, кравецька крейда або олівець, швацька машина, електрична праска з парозволожувачем, фурнітура для шиття.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі