Користувацький вхід

Розробка уроку "Життєвий та творчий шлях Миколи Миколаєнка. Знайомство з поетичною творчістю"

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Мета: ознайомити учнів із творчістю Миколи Миколаєнка, допомогти їм осягнути особистість письменника, показати його майстерний і цікавий поетичний доробок, звернути вагу на тематику, ідейну спрямованість творів поета; розвивати навички виразного читання та аналізу ліричних творів, естетичні смаки учнів, їх логічне та творче мислення, спостережливість; виховувати любов до рідного краю, повагу до особистості письменника.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань, комбінований.
Методи та прийоми: слово вчителя, розповідь, учнівське повідомлення, художнє читання поезій, бесіда, робота в парах та групі, проблемне питання, «Асоціативний кущ», «Мікрофон».
Попередня підготовка учнів до уроку: підготовка учнем повідомлення про життєвий та творчий шлях Миколи Миколаєнка; повторення теорії літератури (художні засоби, поняття про риму та ритм, тему та основну думку).
Обладнання: виставка поетичних збірок поета, на кожній парті поезії М. Миколаєнка; дидактичний матеріал (міні-конспекти).

Автор: 

Чуровська Ліліана Віталіївна, вчитель української мови та літератури Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 65

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі