Користувацький вхід

За предметні гурткі не платять - це що - робота кабінету?

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...


Робота предметного гуртка (без оплати)в ПТНЗ-це робота кабінету? Колегі! Дайте відповідь

Даю відповідь:
ведення гуртків без оплати є порушенням чинного законодавства і юридично не закріплено в жодному документі МОНМС України.
Якщо вас заставляють вести без оплати будь-який гурток - попросіть показати нормативний документ, який вимагає це робити завірений нашим міністерством - Ви його не побачите, бо такого немає. Існують методичні рекомендації (тобто - хочу - роблю, хочу - ні) деяких облІППО, що вчитель, який має І чи вищу категорію, чи завкабінетом нібито повинен вести такі гуртки, але вимоги до їх оформлення, облік таких вичитаних годин та нормативне забезпечення такого виду діяльності НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО!!! А отже це всього лише ПОБАЖАННЯ, яке залишилося від союзного мислення - працювати за ідею та спасибі. Будь-яка робота повинна оплачуватися, якщо вона не оплачується - то і вимог не може бути, одні лише побажання. Вам вирішувати - дати собі сісти на шию, чи грамотно поставити адміністрацію та методистів на місце і займатися іншою роботою, якої у вчителя завжди по горло.

Повторюсь. Вот ведь знала к кому обратиться. Спасибо! Очень доходчиво и понятно.

Прошу роз`яснення щодо роботи кабінету. Офіційно закріплюється група для прибирання кабінету, якщо у викладача ВПУ немає кдасного керівництва. Однак група, яка закріплена іде на офіційну практику, хто повинен прибирати кабінет? При перевірці методичного кабінету, директор Методичного кабінету дав зрозуміти, що кабінет прибирає викладач, який закріплений за даним кабінетом бо її за це оплачується кабінет і за її рекомендації був складений акт адміністрацією навчального закладу, а також цей акт був предявленийц під час атестації пед. працівника. Якими повноваженнями наділений методичний кабінет? Чи цей акт повенен був враховуватись при преміюванні,атестації? І хто ж таки повинен прибирати кабінет(замітати, мити підлогу, підвіконники) за таких обставин?

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі