Користувацький вхід

Кабінет біології

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...


Оскільки в мене досвіду ще недостатньо в таких питаннях, питання до досвідчених вчителів: Чи можна заборонити якимось чином викладання інших предметів в моєму кабінеті, якщо після уроків з інших дисциплін, постійно псується наочність ( розмальовані парти, зіпсовані куточки, в шафах "царить" хаос). Неодноразово звертався до завуча і до вчителів які викладають, нічого не допомагає. Запитання стоїть таким чином: Як домогтися такого принципу: кабінет біології та хімії лише для біології та хімії.
Дякую за Ваші коментарі та відповіді.

Заборонити проведення занять з інших предметів у кабінеті ви не зможете - немає таких вимог та і повноважень в учителя.
Але:
1 - під час перерв учні не мають права перебувати у кабінеті - вимога Правил для учнів, окрім чергових, які і несуть відповідальність, якщо щось накоїли учні;
2 - учитель, який проводить урок в кабінеті несе ПОВНУ відповідальність за майно у кабінеті - вимоги: Посадова інструкція учителя та Статут школи.
Якщо псування майна відбулося на уроці - гукаємо предсавника адміністрації та профспілки і складаємо акт про псування майна. Відшкодуванням займається учитель, на уроці якого це трапилося або батьки учнів, які це зробили на підставі адміністратино-господарського кодексу "Псування державного майна".

Дайте адміністрації почитати положення ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту 14.12.2012 № 1423
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 3 січня 2013 р. за № 44/22576
ПОЛОЖЕННЯ про навчальні кабінети з природничо-математичних предметів загальноосвітніх навчальних закладів
Пункт :
3.3. комбіновані кабінети ДЛЯ ДВОХ предметів, а не збір "кого впихнули".
Якщо Вас не почують, чи не вміють читати інструкцію, зверніться до першого-ліпшого перевіряючого із санстанції, який прийде до школи... після штрафу питання швидко буде вирішене.

Дякую! Щиро вдячний за Вашу допомогу!!!

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі