Користувацький вхід

Для освітян стартувала програма «Школа успішного керівника» у м. Києві

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.У січні 2012 р. стартував 7-модульний курс «Школа успішного керівника». Програма розроблена видавництвом «Шкільний світ» спільно з Громадською Академією педагогічних наук на чолі з її президентом Лідією Даниленко, доктором педагогічних наук, професором, тренером міжнародних програм з педагогічної інноватики.

Курс триватиме з січня по липень 2012 року.

Організатори запропонували зручний формат навчання без відриву від роботи. Кожен модуль відбувається по суботах один раз на місяць, що дуже зручно для тих, хто проживає в інших регіонах.

Перший модуль відвідали керівники навчальних закладів, учителі та представники освітніх організацій з м. Київ, а також Вінницької, Київської, Луганської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської та Черкаської областей.

Навчальний курс розпочався з теми «Менеджмент інновацій» який проводила Лідія Даниленко. Під час його вивчення слухачі ознайомились з проблемами законодавчого забезпечення інноваційної освітньої політики, видами інвестицій в освіті та способами їх залучення, дізналися про інтелектуально-інноваційний потенціал педагогічних працівників, а також технології проектно-інвестиційного управління соціально-педагогічними системами.

18 лютого стартує другий модуль курсу: «Правова допомога керівнику освітнього закладу, або Як бути справедливим?». На навчання запрошуються педагогічні працівники і керівники загальноосвітніх навчальних закладів, які прагнуть оволодіти секретами трудових і цивільно-процесуальних правових відносин, що формуються в сучасній правовій практиці управління і навчання.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі