Користувацький вхід

Символи України

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Кожен народ має народні символи. Народні символи – це те, що найбільше любить і шанує даний народ. В одних народів їх більше, в інших менше. Називаючи народний символ, можна дізнатися, про яку раїну іде мова. Так, коли ми говоримо – клен, то знаємо, що це символ Канади. Символіка Росії є береза, ромашка, ведмідь, горобина.
Про народні символи складено багато пісень і легенд, вони використовуються в обрядах, звичаях. Їх вишивають на сорочках, рушниках. Народні символи – це наші святині.
Народні символи України є рослинні і тваринні.
До рослинних символів належать калина, верба, дуб, тополя, барвінок, чорнобривці. Вони здавна уособлюють красу нашої України, духовну міць народу, засвідчують любов до рідної землі.
У цьому збірнику дібрано тексти, які знайомлять учнів із символами України , державними та народними, розширюють їх кругозір. До текстів дібрано різноманітні завдання з синтаксису, фонетики, морфології, будови слова, лексикології, які пропонуються учням під час вивчення певних тем.

Автор: 

Шарніло Вікторія Анатоліївна учитель української мови та літератури Костянтинівскьої загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №16 Костянтинівської міської ради Донецької області

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі