Користувацький вхід

Останні публікації

Cкладнопідрядне речення з кількома підрядними

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Під час проведення уроку "Складнопідрядне речення з кількома підрядними" було використано такі методи й прийоми роботи, щоб
формувати в учнів компетентності:предметні (ознайомити учнів із складнопідрядними реченнями з кількома підрядними; дати поняття про послідовну, однорідну й неоднорідну підрядність); ключові (формувати вміння визначати вид підрядності,правильно ставити розділові знаки, схематично зображувати складнопідрядні речення з кількома підрядними у вигляді лінійних схем; розвивати критичне та креативне мислення учнів);загальнокультурні (на основі поезії членів Національної Спілки письменників України М.П. Сіренка та А.С. Камінчука виховувати в учнів найкращі людські якості, любов до українського слова). Даний матеріал допоможе філологам у проведенні уроку.

Автор: 

Іваненко Людмила Іванівна, учитель української мови та літератури Новогребельського навчально-виховного комплексу"загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"Бородянського району, Київської області.

Для отримання сертифікату Ви повинні поставити галку навпроти пункту "Погоджуюсь з правилами. Підтверджую своє авторство на матеріал".
Для внесення редагувань є кнопка "Змінити".

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі