Користувацький вхід

Правові задачі з основних галузей права. (Теоретичний та практичний курси)

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Пропонований посібник має на меті допомогти учням оволодіти програмою навчального курсу «Правознавство». Зміст посібника відповідає програмі курсу «Правознавство», а також існуючим навчальним підручникам.
Збірник містить теоретичний матеріал, що дає уявлення про основні галузі права, про юридичну відповідальність за правопорушення та практичний матеріал для розв’язування конкретних життєвих ситуацій з використанням законодавства. Таким чином, вдало поєднується теоретична і практична частина права, що спрямовує на творчу співпрацю викладача та учня, створення атмосфери зацікавленості на уроці, покращення логічного мислення та пам’яті.
У посібнику містяться задачі різного ступеня складності – від елементарних до задач підвищеної складності, що дає змогу використовувати їх у різних за рівнем підготовки учнів на уроках, для диференціації завдань на уроках, підготовки до олімпіад з правознавства.
Дані завдання викладач може використати під час вивчення відповідних тем для їх повного засвоєння, у відповідях дається не лише аналіз наявності правовідносин, а й більш повний аналіз ситуацій.
Даний збірник правових задач рекомендовано для викладачів правознавства ПТНЗ та загальноосвітніх шкіл.

Автор: 

Державний навчальний заклад
«Золотоніський професійний ліцей»

Кабацкова Алла Миколаївна,
викладач історії та правознавства
Спеціаліст вищої категорії

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі