Користувацький вхід

Майстер-клас «Хімія в нашому домі»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Тема майстер-класу: «Хімія в нашому домі».В наш час з хімією пов'язані майже всі сторони нашого життя. Завдяки їй за останні 50 років суттєво змінився вигляд сучасного світу. З кожним роком вона все впевненіше входить в наш побут.
Чарівницею називають хімію. Вона дає можливість виробляти товари, що полегшують наше повсякденне життя: менше часу витрачається на санітарну обробку приміщень, догляд за білизною, одягом, взуттям, меблями й підлогою, вона створила немало зручностей для роботи на кухні, нові синтетичні засоби для прання і видалення плям, чистки посуду і полірування, суміші для лікування рослин і знищення шкідників, мінеральні добрива, лаки, фарби та інші матеріали. Завдяки хімії ми маємо час на творчу працю, культурний відпочинок.
В нашій країні створено немало підприємств, об'єднань, фірм, філіалів, що випускають товари побутової хімії. Саме про предмети побутової хімії проводиться майстер-клас.
Мета його: узагальнити, систематизувати, поглибити, закріпити знання студентів про речовини побутової хімії, їх склад, властивості, виробництво, вплив на живі організми та навколишнє середовище, способи використання.

Автор: 

Крючкова Вікторія Анатоліївна
викладач технологічних дисциплін
Костянтинівського індустріального технікуму ДВНЗ «Донецький національний технічний університет»

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі