Користувацький вхід

Репродукції картин художників-імпресіоністів

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Слайди містять зразки репродукцій картин художників- імпресіоністів.

Автор: 

Кодола Валентина Іванівна, вчитель історії Шендерівського НВК К-Шевченківського р-ну Черкаської обл.

Джерело: 

Файл не додано. Прохання до автора - виправити помилку, або надіслати файл через контактну форму.

Справа в тому, що файл я додавала, проте, він мав більший розмір, (15,5 mb) ніж доступно. Цю інформацію побачила пізніше. Помилку виправлю.

знову завантажувала файл, появилось наступне повідомлення: The selected file impresionizm.ppsx could not be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: jpg jpeg gif png txt doc xls pdf ppt pps odt ods odp rar zip djvu mp3. Що це значить? На свій сайт завантажувала такі файли без проблем!

Переклад: "Відібраний файл impresionizm.ppsx не міг бути пересланий. Тільки файли з наступними розширеннями дозволяються: jpg jpeg gif png txt doc xls pdf ppt pps odt ods odp rar zip djvu mp3."
Тобто Ваш файл має розширення .ppsx
Що робити докладно описано тут: Методичний портал | Як додати файл до своєї публікації?.
Цитую:
"Якщо Ваш файл іншого формату, або Ви не знаєте в якому форматі Ваш файл - заархівуйте його в формат RAR або ZIP.
...
Якщо Ви не хочете робити все вище написане, або воно здається Вам надто складним, то просто надішліть файл адміністратору."

все вийшло

Дякую, що не відступилися від свого наміру.
Більшість, після першої ж невдалої спроби освоїти щось нове, кидають свою затію із заспокоюючою думкою "А мені воно і не потрібно".

Якщо довелося викинути якісь слайди, то варто було піти іншим шляхом і надіслати повну версію для публікації адміністратору.
Слайди гарної якості, тому і займають багато місця.

Так, дійсно, довелось позбавитись деяких слайдів. В наступний раз скористаюсь Вашими рекомендаціями. А відступатись від намірів-не з моїм характером. Справа в тому, що в сфері"Веб-майстер" маю мало знань. Власний сайт створювався методом "втику". Замість того, щоб наповнювати сайт матеріалами-вивчаю основи дизайну і "плаваю" в безмірному "океані" Інету. Може щось підкажета, адже все, що з"являтиметься на сайті-буде і Вашою інформацією. Методичних матерівалів. Маю на компі 7453 файли, об"ємом 5 Гб. По кожному письменнику створено портфоліо із презентаціями, творами та додатковою інформацією. Також є міні-підручники із історії 7-11 класи і т.д. Ділитьсь є чим. Дякую.

Чим зможу - допоможу, хоча я теж аматор. Про мій шлях до Методичного порталу можна прочитати тут.
Стосовно портфоліо по письменникам: Якщо матеріал має відношення до якоїсь відомої особи (у філологів це письменники, у істориків - історичні постаті, в предметах естетичного циклу - митці, композитори, живописці і т.д.), то при створенні матеріалу вводимо прізвище цієї особи в поле "Різне". Пізніше зроблю розділ "Персоналії", категоріями в якому будуть прізвища цих відомих людей. Таким чином будуть накопичуватися матеріали і по письменникам.

Зрозуміло! На вашому сайті, коли додаєш якусь статтю, то можна завантажити і файл. Не підкажете, як це можна собі зробить. А то уроки деякі йдуть із презентаціями, не хочеться їх завантажувати у каталог файлфів.

Ваш сайт на Укозі. Я з ним мало знайомий, але мені здається, що нічого поганого нема в тому, що файл лежатиме з іншими файлами. Головне - дати на нього посилання в кінці тексту статті (уроку), тобто зв’язати матеріали.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі