Користувацький вхід

Павло Тичина «Сонячні кларнети» (печворк)

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Даний печворк допоможе при вивчені теми "Павло Тичина - найбільший модерність 20-х років ХХ століття. Збірка "Сонячні кларнети" у 10 класі.
Ще у минулому році на сторінках Фейсбуку Tatiana Gatezh (друкую так, як зареєстрована), учитель із Донецької області, до уроків зарубіжної літератури опублікувала інформацію про печворк. Як його використовувати? Ось що вона пропонує.
Печворк – клаптеве шиття, клаптева техніка, клаптева мозаїка, текстильна мозаїка (також печворк, від англ. patchwork — «ковдра, покривало, виріб із різнокольорових клаптів») — вид декоративно-ужиткового мистецтва, коли за принципом мозаїки зшивають цілісний виріб зі шматочків тканини (клаптиків).
Уявімо собі, що твір, який ми вивчаємо – це ковдра, яка зшита з різних клаптиків тканини (умінь, знань та навичок). Кожен клаптик – це окрема тема. Можна робити печворк твору, образів....всього, чого заманеться! Печворк можна робити на комп'ютері, але набагато цікавіше, якщо учні самі зроблять кожен клаптик. Потім з'єднуєте всі клаптики разом і отримуєте відмінну "ковдру", якою можна «вкрити» весь твір. Закінчити роботу, підвести підсумки, провести аналіз. Буде доречним як під час індивідуальної, так і в процесі роботи в групах.
Дана робота привернула мою увагу. Ось я спробувала виготовити печворк до збірки Павла Тичини «Сонячні кларнети».

Автор: 

Панасюк Олена Іванівна
вчитель української мови та літератури
Лукашівського НВК Баришівського району Київської області

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі