Користувацький вхід

Останні публікації

Семестрові контрольні роботи.

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...


Шановні колеги, поділіться своїм досвідом. Де ви шукаєте матеріали для семестрових контрольних робіт? Складаєте все самостійно? Зайшла на сайт з надією полегшити собі життя - знайти щось готовеньке, і була розчарована, є контрольні роботи тільки для вчителів української мови.

Я відношусь до вчителів, що формують контрольні самостійно з врахуванням програм. творчих особливостей класу, але завжди - , що 4 рівень - це певна учнівська творчіть, третій - логіка, 2 - конкретні знання. Але мені подобається збірник підготовч завдань з мови Г.В.Баран "50 тижнів до ЗНО" - Країни Мрій.Як екзаменатор ЗНО рекомендую вчителям давати творчі завдання у вигляді тез для теперішнього 11 класу.

Я вчитель німецької мови. Семестрові та контрольні роботи в більшості випадків складаю сам в залежності до рівня знань учнів. Починаючи з 5 класу підсумкові заняття проходять у формі захисту навчальних проектів та власними силами створеними тестовими завданнями. Звичайно, компютерами не зловживаю, але і не нехтую. Можу поділитися досвідом та власними готовими розробками. На даний час готую захист проекту "Українські вечорниці на німецькій мові".

Поділіться, будь ласка. Так мало матеріалів до німецької

взагалі тестів в інтернеті є досить багато, з них можна вибрати необхідні, або застосувати матеріали для своїх учнів згідно їх рівня http://www.studygerman.ru/test/
при пошуці треба шукати не тільки на українській мові http://www.daf-portal.de/uebungen/index.php таким чином кількість знайдених контрольних чи тестів буде набагато більша.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі