Користувацький вхід

Останні публікації

«Як сприймаєте себе Ви і як сприймають Вас рідні та колеги. Як сприймає Вас оточуючий світ»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

lg.jpgВідкрита реєстрація на 1–й модуль курсу «П’ять ключів» — програма для жінок, які працюють в освіті», якій розпочнеться 29 вересня у м. Києві.

Навчання проводиться в інтерактивному режимі з використанням рольових і моделюючих ігор, кейсів, майстер-класів та дискусій, необхідних для відпрацювання ключових навичок. Курс особливо важливий для тих, хто прагне знайти найбільш ефективні інструменти для вирішення завдань самопізнання.

Керівник програми – Людмила ГАЛІЦИНА, арт-терапевт, член ГО «Арт-терапевтична асоціація», головний редактор газети «Управління освітою» видавництва «Шкільний світ», відмінник освіти України, лауреат літературної премії імені Г. Чупринки, випускник програми Американської Ради Open World, магістр з менеджменту освіти.

Програма

Після закінчення модуля слухачі отримують сертифікат від Громадської організації «Академія педагогічних наук» та видавництва «Шкільний світ»

Умови участі: 100 % оплата до початку навчання.

Щоб отримати рахунок, надішліть Ваші дані (ПІБ, посада, контактий телефон) на osvitaleader@gmail.com або відправте SMS на (067) 316–90–15 з текстом «5 ключів», і ми вам передзвонимо.

При оплаті усього курсу одразу його вартість складає 1500,00 грн (300,00 грн/міс.)
При оплаті модуля на вибір — 350,00 грн.

Отримайте знижку при оплаті всього курсу одразу — 1250,00 грн (250,00 грн/міс.), якщо Ви передплатник видань «Шкільного світу» на ІІ півріччя 2012 року.

Автор: 

Шкільний світ

Джерело: 

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі