Користувацький вхід

Комплексне заняття з розвитку мовлення і ознайомлення з природою для дітей 5-го року життя Тема: «Овочі для зайчика»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Тема: «Овочі для зайчика»
Мета: продовжувати вчити дітей утворювати слова з пестливими суфіксами, слова протилежні за заначенням, розвивати діалогічне мовлення, удосконалювати дикцію та артикуляцію, збагачувати словниковий запас вихованців скоромовками, словами мовленнєвого етикету.
Розширити та узагальнити знання дітей про диких тварин (зайця); учити виділяти й характеризувати особливості зовнішнього вигляду та будови тварини, способу її життя; робити узагальнення на основі спільних рис тварини; виявляти взаємозв'язки та взаємозалежності в природі; закріпити уявлення про календар природи.
Формувати вміння класифікувати та диференціювати предмети за кількісними та якісними ознаками.
Розвивати пам'ять, логічне мислення, увагу, спостережливість.
Виховувати в малят дбайливе ставлення до тварин, позитивні моральні якості (доброту, співчуття, людяність), пізнавальний інтерес до навколишнього світу.
Обладнання: демонстраційний матеріал: іграшковий зайчик, проектор,екран, ноутбук, мультимедійне зображення кошика з овочами та фруктами, аудіозапис голосу зайчика, фонограма колискової « Ой ходить сон коло вікон» ;
роздавальний матеріал: по 5 зображень морквин, по 3 капустини, по 3 яблучка.
Активізація словника: зайчик, капуста, морква, сірий, пухнастий, довговухий, маленький, довгі, міцні, короткі, поганий, сумний, невеселий, ситий.

Автор: 

Тиндюк Наталя Трохимівна, вихователь ЗДО №! "Ластівка", м. Первомайськ, Миколаївська област

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі