Користувацький вхід

Останні публікації

Інформаційні технології в навчанні

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.Шановні колеги! Пропоную обговорити таку цікаву тему як інформаційні технології в навчанні. Я працюю вчителем вже давно, бачила багато "електронних підручників" та дидактичних засобів, скажу чесно, на ринку їх не так багато, в основному у вільному продажу можна знайти окремі матеріали та "розвивалки". У жовтні до нас у школу приїжджали представники ТМ "Розумники", вони якось пов’язані з Академією пед. наук та МОН. На презентації вони показували програмні педагогічні засоби для різних предметів та новітні прилади (переносну інтерактивну дошку, камеру для мікроскопу). Чесно кажучи багато хто з нас бачив таке вперше, залишили свої контакти, я була на сайті http://www.umniki.com.ua, де можна придбати електронні підручники рекомендовані МОН, ще є сайт виробника з відео демками http://www.ipit.kiev.ua. Особисто я, користуюся ППЗ «Країнознавство 10, 11» та «Англійська мова 11», задоволена. Подивіться, думаю це буде цікаво всім, особливо предметникам. Залишайте коментарі та діліться своїм досвідом використання інформаційних технологій на уроках.

Маю в кабінеті інтерактивну дошку, мікроскоп з веб-камерою. Використовую ППЗ "Квазар-Мікро" та ін. Роблю власні презентації, але чим далі, тим більше усвідомлюю, як багато треба знати!!! Проблема в тому, що програмне забезпечення інтерактивної дошки англомовне і має значно менше можливостей, ніж програми до Смарт. Прохання до колег, які мають дошку 3M Digital Board - відгукніться!

Я про таке тільки мрію. Сама створюю невеликі презентації, але якби кожний кабінет мав хоча б екран та проектор, ноутбук, колонки..., а ми, вчителі, ходимо по кабінетах, тобто кожний урок - ідемо до класу, а не діти до нас у кабінет. Не наносишся, та ще й зошити, журнали, роздатковий матеріал. Не дуже зручно. А як працює інтерактивна дошка - знаю лише зі слів людей. І то небагато. Шкода.

Добрий вечір шановні колеги! Перше, даю підказку для "lolok". З приводу інтерактивної дошки хочу сказати, що також стикалася з проблемою російськомовного ПО (користувалася дошкою IP Board), але відкрила для себе таку цікаву програму як "Flow!Works від виробника дошок QOMO, програму можна скачати в неті безкоштовно, працює без реєстрації і сумісна з дошками майже всіх виробників.
Для "T.A." хочу дати підказку, що інтерактивна дошка зараз не "вершина мрій", все сказане Вами повністю виправдано, адже вона стаціонарно кріпиться та ще й всього боїться. Подивіться на "Розумниках" Інтерактивний мобільний навчально-презентаційний комплекс. Він переносний, робить інтерактивною будь-яку світлу рівну поверхню та не потребує монтажу. Наша директриса оплатила один повний комплект та окремо "активатор інтерактивної поверхні", апарат сумісні з всіма проекторами та комп’ютерами. Спочатку мучились як не закривати собою проекційну поверхню, тепер звикли, я іноді беру собі в кабінет "чимоданчик" коли проводжу урок з використанням ППЗ. Сама раніше робила презентації, але мені здається роботи там більше ніж користі.
До речі, хлопців з розумників ми запросили до себе в школу на серпневих нарадах, вони їздять на презентації безкоштовно і демонструють свої засоби, можна подзвонити по телефонах на сайті та запросити їх на їх педраду, назвати її якось так "ІТ як фактор особистісного зростання вчителя".
Всім успіху,
P.S. для "lolok", якщо будуть проблеми зі скачкою ПО для дошки я кину посилання де сама качала.

Дякую за пояснення та поради. У нас в школі є проектор, екрани, ноут, колонки - усе збирає докупи лаборант і підключає. Нам тільки слід записатися "в чергу" заздалегідь, бо зараз усе частіше вчителі користуються відеоматеріалами. Інтерактивний мобільний навчально-презентаційний комплекс зацікавив тим, що екран не є обов'язковим, усе інше так само, як у нас. Хлопці-розумники, мабуть, не поїдуть до нас у таку далечінь)))безкоштовно)))

Річ у тім, що виробник дошки у ліцензійній угоді попереджає, що ми маємо право використовувати тільки "рідне" програмне забезпечення. Мені дуже сподобалась програма Smart Notebook. Я скачала демо-версію на домашній комп, так можна вдома готуватися до уроків, але на робочий встановлювати її так і не ризикнула.

Т.А. а що ви називаєте далечіною? Рекомендую Вам подзвонити "Розумникам" та поспілкуватись з ними, я думаю що нічого неможливого немає (я знаю, що вони їздять по різним містам, тобто це не є проблемою), усі питання та нюанси можна вирішити,та й люди там працюють добросовісно та сумлінно (це вже я знаю з особистого досвіду).

Дякую. Живу в місті на березі Азовського моря. До нас новинки доходять не так швидко, як до Києва*)) Подумаємо.

Успіхів Вам.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі