Користувацький вхід

Про рекламу на нашому сайті

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.Взагалі слово реклама викликає негативні асоціації і хотілося б обійтися без неї - зберегти сайт чистим від сміття.
З іншого боку тематична реклама несе в собі корисну для користувачів інформацію - не так уже й погано мати посилання на аналогічні методичні ресурси, книжкові крамниці (що іще???)

Існує ідея залучення коштів від реклами (запропонувати рекламу видавництвам, партнерським освітнім порталам), можливо з інших джерел, для деякого заохочення авторів (можливо на конкурсній основі (потрібно продумати принципи - за кращий матеріал, найактивнішому автору???))

Хоча все це стане можливим, коли кількість відвідувачів перевищить 200-300 на день, продумати до кого звертатись з пропозиціями не завадить заранше.

Якщо будуть якісь надходження - продумати прозору систему їх витрачання - щоб кожен бачив, що кошти ідуть на розвиток проекту.

Перечитав цей свій запис, зроблений майже пів року тому і посміхнувся власній наївності.
Ситуація з рекламою така: жодних пропозицій не надходило.
Але є і позитивні зрушення.
Кількість відвідувачів зросла до 900 на добу у робочі дні (зовсім непогано).
Через чотири місяці після подання заявки на участь у рекламній компанії Google нарешті прийшло підтвердження реєстрації.
Розмістив три рекламних блоки на сайті. Начебто не заважають. Рекламні посилання відповідають тематиці сайту. Начебто вийшло непогано. Але на рахунок за десять днів від реклами надійшло сорок центів (малувато :), навіть смішно).
Все одно розглядаю сайт як потенційну рекламну площу для освітньої та книжкової продукції і чекаю на пропозиції.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі