Користувацький вхід

Що робити з образами дисків? (файли *.iso, *.nrg)

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...


В архіві, який Ви завантажили з мережі, є файл з розширенням iso (або nrg). Цей файл є файлом-образом оригінального диску. Що з ним можна зробити?

Є два варіанти.

1. Запускаєте програму Nero Express. Залежно від версії та мови інтерфейсу програми назва потрібної Вам команди може бути дещо іншою, але Ви повинні знайти щось схоже на "Записати диск з образу, раніше записаного на жорсткий диск". Як тільки Ви клацнете мишкою на цю команду відкриється вікно, в якому потрібно буде вибрати файл з розширенням iso (nrg) і натиснути кнопку "Вибрати" (Open). А потім "Запис".
Коли Ви запишете цей диск, його не відрізниш від оригінального і Ви зможете його використовувати для запуску і встановлення цієї програми.

2. Маючи файл з розширенням iso, Ви можете створити на своєму комп'ютері так званий "віртуальний диск". Для цього Вам буде потрібна одна з наступних програм: Nero (версії 7 і вище), Ultra ISO, Alcohol120, Daemon Tools, VirtualCD тощо. Кожна з цих програм має функції для роботи з "віртуальними дисками".

Якщо Ви все зробите правильно (за будь-яким із запропонованих варіантів), то зможете встановити і використовувати цю програму.

P.S. І найголовніше: якщо Вам дійсно сподобається ця (або інша) програма, задумайтесь про людей, які її розробили. Щоб підтримати їх, Ви можете (і маєте!) придбати справжній ліцензійний диск.

Дякую за чудові інструкції для користувачів. Вніс цей матеріал до розділу Методичний портал | Питання-відповіді (FAQ)

Рада, що згодилось...

А записувати слід на переносний диск чи можна безпосередньо на комп'ютер?

Записувати потрібно на "болванки" (диски CD-R чи DVD-R, які в магазинах коштують від 1.50 грн.) залежно від обєму інформації, яку ви хочете записати.

Наприклад, ігри від "Дитячої колекції" мають обєм до 500 мб, тому записуються на CD (до 700 мб) а Збірки розумних іграшок на DVD (від 700 мб до 4,7 Гб)

Дякую за "лікбез" :))

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі