Користувацький вхід

Заклик до працівників методичних закладів освіти

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...


Яке майбутнє нашого порталу - покаже час. Може він збереже філологічне спрямування, а може зацікавить вчителів інших навчальних дисциплін і спільними зусиллями перетвориться на загальну методичну скарбницю педагогічного товариства.

Коли писав ці рядки до сторінки "про проект", хотілось написати "...і складе гідну конкуренцію офіційним інтернет-ресурсам".

Але не дивлячись на те, що офіційні заклади не дуже охоче діляться інформацією з рядовим педагогічним товариством, конкуренції не повинно бути. Повинна бути співпраця задля загальної спільної мети - поліпшення рівня освіти.

Обласні заклади післядипломної педагогічної освіти мають в своєму розпорядженні величезний методичний матеріал, який так і залишається недоступним широкому колу педагогів.

Взяти хоча б матеріали щорічного конкурсу "Учитель року".
У пресі публікується кілька робіт учасників конкурсу з кожного предмету щорічно. Значно більша, підводна, частина цього айсбергу залишається невідомою педагогічній громадськості.

І це в наш час сучасних технологій, коли без зайвих витрат на друк може бути оприлюднено в десятки разів більше надзвичайно цікавих методичних розробок.

Хочу звернутися до працівників методичних закладів освіти із закликом до співпраці.

Шановний адміністраторе! Хочу висловити Вам і Вашій сім'ї своє безмежне "ДЯКУЮ" за створення сайту. За професійний підхід до цієї справи, за коректність і творчість, повагу до користувачів і гостей сайту. Я із задоволенням майже щодня відвідую сторінки Методпорталу, НЕ БОЯЧИСЬ БЕЗСОРОМНОЇ РЕКЛАМИ!! За який кошт ви утримуєтесь? Я учитель, багато обіцяти не можу, проте дуже хочу підтримати сайт, щоб не загубився він серед акул на кшталт "КМ-школа" тощо. Пообіцяйте, що Вас не "З'їдять" в Мережі. Взагалі таке можливо? Куди перевести гроші?
А тепер дещо прагматичне: під статтями вказується кількість коментарів, слід поєднувати числівники 2,3,4 зі словом "коментар", ставлячи його у формі множини - "2 коментарі, 3 коментарі, 24 коментарі". Це несуттєво, проте доскіпливим (а тут філологів вистачає*)) милить око. Нехай професійний сайт буде зразковим навіть у дрібницях. Успіхів Вам! Десь можна дізнатися про дату народження сайту? З повагою, Т.А.

Відповідати на Ваш коментар буду довго і поступово. Почну з останнього речення про дату народження сайту. Методичний портал - короткий підсумок за рік життя

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі