Користувацький вхід

Мало інформації для вихователів груп продовженого дня, вихователів шкіл-інтернатів

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...


Шановні колеги! Пропоную включити до списку предметів діяльність вихователів груп продовженого дня, вихователів шкіл-інтернатів. Досить численна армія вчительського складу обділена увагою і можливістю взаємозбагачуватися досвідом.

У розділі "Предмети" є категорія "Виховна робота". У Збиральнику також є така категорія. Крім того, багато таких матеріалів у розділі "Різне" Збиральника.
Якщо це не те, що Вам потрібно, то сформулюйте точніше назву необхідної категорії.
Крім того, будь-яка категорія не матиме сенсу, якщо вона буде порожня. Надсилайте свої матеріали з цієї теми, або публікуйте на Методичному порталі самостійно і нова категорія з’явиться.

Дякую, пане Олеже, за відповідь. Хотілось би більше підняти питання методики проведення самопідготовки, режимних моментів діяльності вказаних мною категорій педпрацівників.

То піднімайте питання, які Вас хвилюють, створюючи нові теми форуму, публікуйте матеріали, які є у ВАС, просіть колег поділитися тим, що є у НИХ, діліться посиланнями на цікаві і корисні матеріали, адже саме для цього і створений Методичний портал. Я на жаль, не можу надати Вам ту інформацію, яка Вас хвилює, оскільки по-перше не володію такою інформацією, а по-друге не є компетентним у цьому питанні. Я як адміністратор Методпорталу, надаю Вам та Вашим колегам технічну можливість спілкуватись між собою та обмінюватись корисними матеріалами, досвідом, ідеями, проектами чи просто думками та враженнями. Ви можете знайти на Методичному порталі не тільки корисні матеріали а й однодумців, близьких Вам по духу людей.

Сміливо задавайте свої питання на сайті, сформулювавши їх конкретніше (оскільки загальні питання зазвичай залишаються без відповіді), кожне питання окремою темою на форумі. Щодня Методпортал відвідує більше трьох тисяч людей, третина з яких Ваші колеги. Гадаю, цікаві питання не залишаться без відповіді.

А щодо категорій та розділів, не переймайтеся, вони будуть створюватися з часом при накопиченні матеріалів. Не бійтеся помилитися при публікації. Будь-який матеріал може бути перенесений в необхідний розділ адміністратором або пізніше Вами, так само як може бути створений будь-який розділ під Ваш матеріал.

Я - новачок на вашому порталі, поки роздивляюсь і знайомлюсь. Обовязково порекомендую його вчителям на курсах, адже вже знайшла багато цікавинок.
Веселих Вам свят!

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі