Користувацький вхід

Моделювання казки Колобок. мол.гр.

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

2

Програмовий зміст:
• Розвивати у дітей пізнавальну активність, абстрактне, асоціативне, комунікативне та логічне мислення, зв'язне мовлення, уяву, пам'ять, увагу, творчі здібності.
• Виховувати доброзичливість, слухняність, дружні відносини, старанність, любов до казки, позитивне сприйняття світу, сприяти соціалізації дитини в процесі набутих моральних рис характеру.
• Вчити дітей емоційно сприймати зміст казки, запам'ятовувати дійових осіб та послідовність дій завдяки методу моделювання за формою і кольором.
• Продовжувати вчити відповідати на запитання за змістом, запам'ятовувати текст пісеньки, інтонаційно та виразно передавати та відтворювати його під час творчих завдань.
• Формувати вміння дітей у вживанні прийменників: «на», «біля», «під» , та закріплювати поняття «один - багато» на засвоєння символів (І, /\).
• Заохочувати до спілкування за темою казки.
Базові слова: збагачувати словник дітей словами - назвами тварин (зайчик - лапанчик , вовк, ведмідь, лисичка та прикметниками, що означають особливості характеру та ознаки істот (красивий, смачний, хитра, руда, сердитий, великий, вайлуватий, рум'яний, круглий).
Попередня робота: читання українських народних казок; обстеження геометричних фігур; бесіди про тварин, які мешкають у лісі;
Матеріал:
Демонстраційний: іграшковий колобок, площинний театр «Колобок», конверт з геометричними фігурами для моделювання, доріжка, схеми до гри «Схованки», мольберт, аудіоапаратура.
Роздатковий: доріжка, геометричні фігури.

Автор: 

Форост Тетяна Михайлівна, вихователь Лозівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №6 "Посмішка"

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі