Користувацький вхід

урок-проект "Природні зони України. Зона мішаних лісів",

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Урок-проект «Що ми знаємо про Полісся?» з курсу «Я і Україна. Природознавство 4 клас» відповідає чинній навчальній програмі з природознавства. На даному уроці використано низку технологій розвитку критичного мислення, проектну технологію, інформаційних технологій. Даний урок дає можливість урізноманітнити методи організації навчального процесу, використовуючи інтерактивні: індивідуальні, парні, групові та фронтальні форми у відповідності з віковими особливостями учнів.
До уроку представлені мультимедійні додатки: вчительська й учнівська презентації. Для його проведення потрібен мультимедійний проектор, інтерактивна дошка, комп’ютери, карта природних зон України, підручник Т. М. Байбара, Н. М. Бібік «Я і Україна», К. – «Форум», 2004; зошити Н. В. Клочко «Я і Україна», - Харків, 2008, друковані матеріали, фотоматеріали.
Даний проект носить дослідницький характер та ставить за мету продовжити формувати уявлення про Україну; розкрити причину різноманітності природи в різних її куточках; ознайомити з особливостями природи зони мішаних лісів, рослинним і тваринним світом; розвивати спостережливість, життєві компетенції, вміння аналізувати, узагальнювати; виховувати дбайливе ставлення до природи, вміння знаходити шляхи її захисту.
У результаті реалізації завдань уроку:
 учні навчилися планувати свій час;
 навчилися створювати продукти проекту згідно критеріїв;
 здобули інформацію з різних джерел;
 проаналізували, систематизували та представили отриману інформацію у графічному вигляді;
 навчилися проводити цільовий або ефективний пошук в мережі Інтернет;
 отримали досвід публічного виступу під час захисту проекту;
 навчилися переносити наукові методи пізнання (аналіз, синтез, оцінювання), відпрацьовані під час роботи над проектом, на навчальну та суспільну діяльність;
 учні набули навички давати творчу оцінку результатам проектної діяльності та власним навчальним досягненням.
Основні результати діяльності учнів наступні: слайдові презентації, доповідь (колективна з використанням наочності), бюлетень, публікація, проспект, буклет.

Автор: 

Сорока Наталія Юріївна, вчитель початкових класів Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 9

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі