Користувацький вхід

План гурткової роботи в молодшій групі на тему «Лабораторія чарівної краплинки»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

План гурткової роботи в молодшій групі на тему «Лабораторія чарівної краплинки»

ВЕРЕСЕНЬ
1.Як гратися з водою?
Мета: викликати інтерес до води; сприяти розширенню знань дітей про властивості води; розвивати мовлення дітей та активізувати словник.
2. Зустріч з струмочком.
Мета: продовжувати знайомити дітей з властивостями води; розвивати пізнавальну діяльність, творче мислення, виховувати бережливе ставлення до води.

ЖОВТЕНЬ
1.Вода бува тепла, холодна, гаряча.
Мета: сприяти накопиченню у дітей конкретних уявлень про властивості води; розвивати вміння дітей планувати свою діяльність, робити висновки; закріпляти культурно – гігієнічні навики; виховувати акуратність під час роботи з водою.
2.Вода може текти.
Мета: продовжувати знайомство з властивостями води; розвивати пізнавальну діяльність, творче мислення; виховувати бережливе ставлення до води.

ЛИСТОПАД
1.Чим пахне вода?
2. Чи є у води смак?
Мета: розвивати пізнавальну активність дітей під час експериментування; підвести к поняттю, що вода не має запаху, смаку. Пояснити, що вода набуває смак тієї речовини, яка в ній розчинилась; виховувати бережливе ставлення до води.

ГРУДЕНЬ
1.Перетворення води в лід.
Мета: знайомити дітей з властивостями води в твердому стані; розвивати спостережливість, пам'ять, посидючість; виховувати бережливе ставлення до води.
2.Кольорові крижинки.
Мета: продовжувати знайомити з властивостями води в твердому стані на елементарних дослідах; розвивати увагу, логічне мислення, мовлення; виховувати інтерес до роботи з водою.

СІЧЕНЬ
1.Куди ділися краплинки?
Мета: продовжувати знайомити дітей з водою в твердому стані (сніг, сніжинки); розвивати спостережливість, увагу; виховувати почуття прекрасного.
2. Куди ділися сніжинки?
Мета: продовжувати знайомити дітей з властивостями води; показати зворотній процес ( тане сніг);розвивати увагу, спостережливість; виховувати інтерес до дослідницької діяльності.

ЛЮТИЙ
1.Звідки береться іній?
Мета: продовжувати знайомити з властивостям води; показати на елементарних дослідах, як утворюється іній та сніжинки; розвивати увагу, спостережливість та інтерес до пошуково – дослідницької діяльності; виховувати обережність при проведенні даного досліду.
2. А що таке пар?
Мета: познайомити з новими властивостями води, як пар; розвивати увагу, мовлення інтерес; виховувати акуратність під час роботи.

БЕРЕЗЕНЬ
1.Чи є в парі краплинки?
Мета: показати дітям, що пар – це також вода; розвивати посидючість, допитливість, логічне мислення; виховувати інтерес до дослідів.
2. Куди дівається пар?
Мета: познайомити дітей з елементарним кругообігом води в природі; розвивати увагу, цікавість; виховувати бережливе ставлення до води.

КВІТЕНЬ
1.Навіщо потрібна вода рослинам?
Мета: дати уявлення про значення води в житті рослин; розвивати спостережливість, цікавість; виховувати бережливе ставлення до рослинного світу.
2.Кому потрібна вода?
Мета: дати уявлення про значення води для життя; розвивати словарний запас дитини, пізнавальний інтерес; виховувати бережливе ставлення до води.

ТРАВЕНЬ
1.Пограй зі мною водичка.
Мета: закріплювати всі властивості води; викликати інтерес до гри з водою; виховувати охайність під час ігор.

Автор: 

Мамошина Світлана Сергіївна, воспитатель ДОУ 4 Росинка

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі