Користувацький вхід

Програма "Я - класний"

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...


Програма дозволяє вести облік учнів класу з можливістю швидко знаходити потрібну інформацію за соціальним та родинним статусом, статтю, роком народження, та ін.. При необхідності виводити запитані дані у вигляді файлів та паперових звітів у різних форматах: DOC, PDF, HTML. Файли цих форматів автоматично зберігаються з зазначенням дати створення і можуть бути використані для додаткового редагування паперових носіїв.
Окрім того є можливість вести облік успішності учнів по семестрам,за рік, підсумковий. Створювати звіти по успішності з автоматичними розрахунками середнього балу, кількості оцінок певного рівня і.т.д., та друкувати табелі учнів (введення балів автоматично коригується між модулями успішності та друку табелів).
Також в програмі є зразки документів, що можуть придатися у роботі.
Програма містить модуль самообслуговування , що дає можливість періодично стискати базу учнів(задля компактності) та архівувати дані про учнів для збереження на випадок пошкодження бази.
Файл бази, що містить дані відокремлений від файлу інтерфейсу, що полегшує його відновлення при пошкодженні заміною архівною копією, а також при оновленні програми Ви зможете перенести дані в нову версію.
Коректно працює з пакетами Microsoft Office 2003 та 2007 ( з Microsoft Office 2010 не тестувалась). Обирайте архів Klass_base_03.rar або Klass_base_07.rar відповідно встановленого у Вас Office.
Якщо Ви користуєтесь нетбуком, або комп’ютером з монітором менше 17’’ , то з програми можна підлаштувати розмір форм під Ваш монітор. Змінити розмір, при бажанні, можна і на звичних на сьогодні моніторах, якщо у Вас виникне в цьому потреба.
Інсталятор програми встановлює демо-версію з обмеженням по кількості записів (10). Вартість повної версії 25 грн. ( Перед оплатою випробуйте демо-версію програми і попередньо зв'яжіться з автором по електронній пошті!)
Для видалення програми запустіть деінсталятор з меню ПУСК – ПРОГРАМИ – Я КЛАСНИЙ .
Більш детально про все в довідці до програми. Довідка встановлюється з програмою, а також є окремо в архіві Help.rar.

Автор: 

Pan Nihto

Як можна зв'язатися з автором програми?

Зайдіть за посиланням: http://metodportal.com/user/6744/contact
та напишіть йому листа.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі