Користувацький вхід

План роботи дошкільного навчального закладу на літній період

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

ПЛАН РОБОТИ
Дошкільного навчального закладу
на літній оздоровчий період

Літній період у дошкільному закладі, весела та гомінка пора. Оздоровлення дітей, які відвідують заклад влітку, має бути результативним і приємним водночас. Тому організація їх перебування у садочку, повинна бути направлена на розуміння дитиною важливості бути здоровою, виховувати стійку звичку та потребу в цьому. Необхідно сприяти зацікавленості дошкільників в емоційному комфорті, дружній стосунках, самореалізації, прояву творчості та поваги до оточуючих людей та світу.
План роботи ДНЗ передбачає не тільки заходи з оздоровлення та розвитку дітей, а враховує ті завдання, які необхідно виконати, щоб підготувати заклад до початку навчального року.
Планування помісячне, допоможе вихователю – методисту вивільнити час, який потрібен завжди. А якщо виникнуть доповнення, їх можна внести додатком, або зробити відповідну позначку в примітках.

Автор: 

Ольховська Л.Є., завідувач ДНЗ № 4 "РОСИНКА"
Боднар Н.М., вихователь - методист ДНЗ № 4 "РОСИНКА"

Джерело: 

Література, яка використовувалась для складання річного плану:
1. Романюк І.А. Аналіз, планування, контроль як функції управлінської діяльності керівника дошкільного навчального закладу.-Тернопіль:Мандрівець, 2011. - 280с.;
2. Журнали комплекту "Зразковий дошкільний заклад", видань МЦФЕР: ОСВІТА 2012, 2013 роки

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі