Користувацький вхід

Останні публікації

ІКТ-таблиці 7 клас

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

3

Сьогодні не можна уявити собі ні життя без комп’ютера, ні шкільне навчання без мультимедійних засобів. Не сприймають сучасні школярі паперових таблиць - і все тут!
Невимовно важко навчати дітей і підлітків, кожен з яких на сто років обігнав тебе щодо вміння порозумітися з комп’ютерною технікою. Та в тому-то й головна родзинка комп’ютера, що оволодіти ним може будь-хто будь-коли і без жодних обмежень!
Саме через те пропонуємо вам мультимедійний посібник-конструктор. Усі елементи поданих у ньому таблиць і схем можна копіювати, pоз’єднувати й поєднувати, виявляючи в таких варіаціях власне розуміння змісту навчання мови та не зраджуючи власним естетичним смакам. Сконструйовані таким чином наочні засоби навчання можна за допомогою мультимедійного проектора “виводити” на екрані чи на мультимедійній дошці, а ще як роздавальний матеріал роздруковувати на принтері.

Конструктор призначений для швидкого створення графічних організаторів (Graphic organizer) текстової інформації (навчальних таблиць, схем, діаграм).

Автор: 

ІППО КМПУ ІМЕНІ Б.Д.ГРІНЧЕНКА, Ірина Олегівна Радченко,
учитель Економічно-правового ліцею м.Києва

Конструктор просто чудовий, я в захваті від оригінальності, яскравості й універсальності застосування! Дуже вдячна за цю знахідку і просто благаю про пораду: допоможіть знайти подібні матеріали для інших класів.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі