Користувацький вхід

Класний куточок

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

1

Матеріал для оформлення стендів. Роздрукуйте 1,3 на 9 листах, а 2-й на 16 листах. Добавляйте фото, оголошення

Автор: 

Сіянко Алла Василівна, вчитель математики Вищетарасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Томаківського району, Дніпропетровської області

Мені не зрозуміло для чого зображення вставляти у Word, щоб його потім роздруковувати.
Побажання:
1 - заливайте усі файли одним архівом, так легше скачувати;
2 - публікуйте скріни того, що викладаєте, щоб користувачі мали уявлення що скачують;
3 - публікацію краще назвати "Матеріали для оформлення класного куточка", а не "Класний куточок"

картинки у Word мене перестали дивувати... так роблять мабуть 90% вчителів. Ніколи не розуміла для чого. Мала замовлення - прохання від замовника, щоб було у Word! Все до чого домовились - людина не вміє роздрукувати з іншої програми, тільки з Word. А якість при цьому не просто губиться, а "гробииться"
Я взагалі рахую, що хто-хто, а вчитель має принаймі пробувати вчитись робити речі нормально, а не догори дригом... але це просто нереально в даному питанні.
А ще зустрічала книгу в Word - сканована книга, зображення вставлені в Word. ВСЕ!!! Це скільки "дурної" роботи...

"картинки у Word мене перестали дивувати... так роблять мабуть 90% вчителів. Ніколи не розуміла для чого"
Вчитель живе серед книг, а Word - найближчий до книги формат. Головна перевага Wordу - можливість швидкого редагування. Тому я також в більшості випадків необхідні мені матеріали перевожу в Word. Матеріали відскановані в формат pdf - це той же ксерокс, начебто і є, але бери, як є, а змін не внесеш. Щодо якості малюнків, то в переважній частині випадків вчителю не треба надвисока якість зображень. Звичайно, якщо мова йде про стенди, де необхідне збільшення малюнків, то тут я з Вами згідний.

ми говорили, пане berest, про картинки у WORD, не про текст у цьому форматі.

А про PDF і WORD книги - то прочитайте уважніше про що я писала - скани вставлені у WORD-документ. Ви багато там відредагуєте?

Я до того, що коли картинки - це мають бути відповідні формати. А скачуєш файл, ще написано - WORD, а отримуєш jpeg вставлений в ворд-документ. ЦЕ ТУПО... вибачте

Щодо PDF. Це не ксерокс. Це електронний варіант. Все ж таки ксерокс - паперовий. А в комютері з паперовим варіантом далеко не заїдеш. З PDF - зовсім інша ситуація. Маючи елементарний ABBYY FineReader потрібні сторінки відразу стають в потрібний Вам формат - вордівський, екселівський і т.д. Останнім часом мені найбільше подобається так званий у вчительському середовищі пдф-розпізнаний . Тобто маєш точну копію паперового варіанту книги, і тут же можна копіювати текст, щоб вставити у свій документ.

pdf-розпізнаний використовується досить-таки рідко. А маючи ABBYY FineReader ми тратимо час, щоб pdf перетворити в той же Word. І різниця між pdf-форматом та ксерокопією невелика, хоч перший і є електронним форматом. В обох випадках, якщо треба внести зміни, необхідно обробляти програмою FineReader. А час на таку обробку залежить від якості копії. В обох випадках бувають плями, відсутня чіткість, а буває і взагалі по діагоналі :))
Пані Анно, я згідний, що в кожному конкретному випадку слід підбирати відповідний формат, і писав, щоб пояснити, чому вчителі люблять Word. Погодьтеся, що Word - найбільш вживана серед вчителів програма, саме з неї у вчителів з досвідом починалося освоєння комп'ютера. Для більшості вчителів розширення файлів - темний ліс, вони використовують інші терміни: "текст", "малюнок", "презентація", "музика", "відео". Про те, що "малюнки", "музика", "відео" можуть мати ще якісь "формати", вони не догадуються :)

на останок - бо вже і не знаю, для чого прокоментувала тут...
Я розумію все те що ви написали, навть більше - я це все знаю. Але ви не зрозуміли того, про що писала я. Нажаль.

І я не хочу навіть чути про те, що працюючи, хтось тратить час. Якщо так думати, як Ви написали - то ми тратимо час навіть коли просто живемо.

З усією повагою до всіх вчителів - Вчитель - не тільки від слова вчити, але і від слова вчитись.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі