Користувацький вхід

Пакт КУЛЬТУРИ. Презентація

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

1

Презентація розповідає про вклад відомого художника, історика, громадського діяча Миколи Реріха у справу збереження світової культурної спадщини; а також про Стяг Культури (Прапор Миру), запропонований цим великим охоронцем культури.

Автор: 

Шадловська Г.Б. - вчителька географії Надвірнянської ЗОШ I-III ст. № 4, м. Надвірна, Івано-Франківська обл.

Будь ласка, підкажіть, як правильно закачати?

Клікаєте по останньому рядку (де назва презентації латиницею), відкривається віконце, вибираєте "зберегти", потім "ок". Відбувається закачка. Чекаєте, поки завантажується. Потім добираєтесь до завантаженого архіву (права кнопка мишки - відкрити теку, що містить файл; потім дозволяєте програмі відкрити файл і розпаковуєте його). Це можна зробити, якщо на вашому компі встановлена програма WinRAR.

Уважаемая, Галина! Я всё сделала по Вашему совету, но...В паке архивов скачались файлы двух типов: BSplayer PRO(я открыла, там одна музыка) и файл pptx со значком оперы(который открывается экспресс панелью Опера). Как дальше поступить?

Файл pptx - це і є файл презентації. Відкривати його потрібно програмою Microsoft Office PowerPoint 2007 (а не Opera). Якщо у Вас встановлено Office 2003, то необхідно встановити пакет сумісності з форматами файлів Microsoft Office Word, Excel і PowerPoint

Дуже вдячна адміністратору за уважне ставлення до проблем користувачів сайту. Не кожен має вдома "швидку комп'ютерну допомогу". Чудово, що Методичний портал допомагає не тільки знайти необхідний матеріал до уроків, але й працює на підвищення "комп'ютерної компетенції" вчителя.

Дякую за цікаву розробку. Обов'язково використаю її.

Радію, що презентація стане Вам у пригоді, і дякую за відгук.

У презентації виявила помилку. Прошу виправити усіх, хто скористався презентацією. Мозаїка за ескізами М.К.Реріха “Покрова Богородиці”, с. Пархомівка (Володарський район Київська обл.) http://ukrainaincognita.com/kyivska-oblast/volodarskyi-raion/parkhomivka/parkhomivka

Презентацію з помилкою на слайді 35 видалила. Завантажила іншу презентацію, без помилки. Пархомівка - Володарський район, Київщина. Користуйтесь, будь-ласка.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?
Методичні рекомендації
5%
Розробки уроків
21%
Контрольні роботи
24%
Олімпіадні завдання
8%
Тести ЗНО
7%
Розробки позакласних заходів
5%
Календарне планування
23%
Інші матеріали
6%
Загальна кількість голосів: 19977

Останні коментарі