Користувацький вхід

Конспекти корекційних логопедичних занять для дітей дошкільного віку

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Дитячий будинок – це специфічний дошкільний заклад, тому що його завданнями є не тільки засвоєння дітьми великої кількості знань, формування певних умінь та навичок, але й створення для них таких умов, де б малюки відчували себе захищеними, такої атмосфери, яка б сприяла якнайповнішому розкриттю їх здібностей.
Педагоги нашого дошкільного закладу для досягнення успішних результатів у своїй роботі керуються як досягненнями класиків дошкільної педагогіки, так і передовими інноваційними технологіями.
Головними завданням сучасного дошкільного освітньо – вихованого закладу є всебічний гармонійний розвиток особистості дитини. Чільне місце в цьому процесі належить розвиткові мовлення дітей.
У своїй педагогічній практиці у дитячому будинку ми дедалі частіше зустрічаємося з комплексними вадами (системний недорозвиток мовлення, обумовлений ЗПР та розумовою відсталістю; загальний недорозвиток мовлення, ускладнений дизартрією або заїканням та ін.) Це значно утруднює роботу вчителя-логопеда, обмежує його можливості у проведенні корекційних заходів.
Провідною формою корекції мовлення є заняття (ігри – заняття) різних типів: індивідуальні, та підгрупові. Логопедичні корекційні заняття відбуваються в рамках особистісно – орієнтованого підходу, який враховує рівень мовленнєвого розвитку та мовленнєвих здібностей, індивідуальні особливості кожної дитини і стимулює творчі прояви особистості.
Корекційні заняття слід проводити цікаво, в захоплюючій формі на добре знайомому дітям матеріалі. Кожен педагог проявляє творчість у плануванні і проведенні різних типів мовленнєвих занять, вдалому їх комбінуванні.

Автор: 

Тутік Людмила Олександрівна
Учитель-логопед вищої категорії Спеціалізованого будинку дитини м. Біла Церква

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі