Користувацький вхід

Підготовка до ЗНО

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Посібник містить основні питання і теоретичні відомості для підготовки учнів загальноосвітніх навчальних закладів до ЗНО.

Посібник складається із двох частин:
І частина – Основні питання до тем з хімії при підготовці до ЗНО.
ІІ частина – Систематизований теоретичний курс хімії.

У І частині посібника наведені основні питання до кожної з тем, які використовувалися в тестах ЗНО. У ІІ частині – подано теоретичний матеріал для підготовки до ЗНО. Весь матеріал цієї частини посібника розділено на три тематичні блоки:
«Загальна хімія»
«Неорганічна хімія»
«Органічна хімія», які в свою чергу розподілені за розділами і темами.

В посібнику розкрито обсяг вимог до знань та умінь учнів в кожному розділі і темі згідно з Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з хімії і використовується номенклатура хімічних елементів і речовин, а також термінологію, які відповідають ДСТУ 2439-94: Елементи хімічні і речовини прості. Терміни та визначення. - К., Держспоживстандарт України – 1994. Назви органічних сполук відповідають останнім рекомендаціям IUPAC: Номенклатура органічних сполук /авт. Толмачова В.С., Ковтун О.М., Дубовик О.А., Фіцайло С.С./ Тернопіль: Мандрівець, 2011.

Посібник призначений для випускників загальноосвітніх навчальних закладів, які готуються до ЗНО з хімії, абітурієнтів та вчителів шкіл.

Автор: 

Городиський Іван Йосипович, вчитель хімії Львівського НВК «Школа І ступеня – гімназія»

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі