Користувацький вхід

Урок вивчення нового матеріалу з хімії «Лужні елементи. Фізичні та хімічні властивості простих речовин, основний характер їх оксидів та гідроксидів, біологічна роль елементів. Лабораторний дослід №10. Інструктаж з БЖД»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Тема. Лужні елементи. Фізичні та хімічні властивості простих речовин, основний характер їх оксидів та гідроксидів, біологічна роль елементів. Лабораторний дослід №10. Інструктаж з БЖД.
Мета: ознайомити учнів з загальними відомостями про лужні метали: розташуванням в періодичній таблиці та особливостями будови їх атомів, знаходженням в природі, фізичними та хімічними властивостями простих речовин, основним характером їх оксидів та гідроксидів, біологічною роллю елементів, застосуванням.
Розвивати пам'ять, увагу, уяву, логічне мислення, вміння аналізувати, порівнювати, робити висновки, застосовувати свої знання на практиці.
Виховувати зацікавленість до предмету, свідоме відношення до навчання, моральні якості особистості, бережне ставлення до свого здоров”я.

Автор: 

Говтвяниця Наталія Володимирівна, вчитель хімії та біології Комунального закладу «Полтавська вечірня(змінна) школа №1 Полтавської міської ради Полтавської області»

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі