Користувацький вхід

Останні публікації

Нестандартний урок-шоу з математики

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Подано урок-шоу з математики на тему:Розвʾязування простих задач на порівняння. Знаходження невідомого відʾємника. Дії над величинами.
Мета якого: - формувати в учнів уміння розвязувати прості задачі на порівняння; повторити правило знаходження невідомого відʾємника; навчати виконувати дії з іменованими числами, у яких необхідно здійснювати перетворення в найменші одиниці вимірювання; вдосконалювати обчислювальні навички.
- розвивати уміння аналізувати та порівнювати задачі; формувати в учнів чіткість і точність думки, критичність мислення; розвивати логічне мислення, увагу, памʾять, пізнавальний інтерес, обгрунтовність суджень.
- виховувати позитивне ставлення учнів до навчально-пізнавальної діяльності, а також інтерес до вивчення математики; виховувати уважність, працьовитість, кмітливість, самостійність, загальну культуру; інтерес до предмету.
Даний урок допомагає емоційно налаштуватися на урок, викликає позитивні емоцій, пробуджує інтерес до поставлених завданнь та підвищує працездатність.

Автор: 

Зінченко Таїсія Тарасівна
вчитель початкових класів
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№17

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі