Користувацький вхід

Розробка уроку з англійської мови для 2 класу «Зустрічай нових друзів!»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


1

Урок англійської мови для 2 класу на тему: “Зустрічай нових друзів!”
Автор: Людмила Анатоліївна Корякова, учитель англійської мови, Комунальний заклад “Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20”
Опис роботи: цей урок буде корисний для вчителів, які працюють в початковій школі за підручником О. Карпюк “English 2”
Урок спрямований на повторення та узагальнення знань по темі “Зустрічай нових друзів!”.
Ціль уроку: повторення лексичного матеріалу по темі “Зустрічай нових друзів!”
закріплення раніше вивченого лексичного та граматичного матеріалу по цій темі
Мета уроку: загальноосвітня
повторити й активізувати лексичний матеріал теми “Зустрічай нових друзів!”
закріпити вживання форм знайомства та прощання
формувати навички діалогічного мовлення
закріпити знання букв англійської абетки
навчати читанню
тренувати в аудіюванні
розвивати навички письма
Розвиваюча:
тренувати пам'ять та увагу
створювати умови для розвитку комунікативних навичок через різні види мовної діяльності
Обладнання: підручник, картки для роботи, малюнки, ноутбук, олівці, м’яч .
Хід уроку:
1.Greeting.Привітання

Учитель з дітьми співають пісню-привітання.
Hello! Привіт!
Hello! Привіт!
Hello, how are you? Як у тебе справи?

I'm good! У мене все добре!
I'm great! У мене все чудово!
I'm wonderful! У мене все прекрасно!

Hello! Привіт!
Hello! Привіт!
Hello, how are you? Як у тебе справи?
2. Ознайомлення з темою та метою уроку.
Любі діти! Сьогодні на уроці ми з вами повторимо пісні, форми привітання на англійській мові, розіграємо діалоги та пограємо.
Let’s start our lesson!
3.Warming-up activity. Мовна зарядка.
Let’s revise the song. Давайте повторимо пісню.
If you are happy, happy, happy
Clap your hands
If you are happy, happy, happy
Clap your hands
If you are happy, happy, happy
Clap your hands
Clap your hands
If you are happy, happy, happy
Clap your hands
4.Pronunciation. Фонетична зарядка.
а) Let’s practice to pronounce the English sounds correctly.
A fat cat ate a fat rat.
b) Учні стають навколо учителя. Учитель кидає м’яч кожному з них та ставить питання або вимовляє форму привітання чи прощання з вивчених на попередніх уроках. Учень має повернути м’яч та дати правильну відповідь.
Учитель: What is your name?
Учень: My name is Sashko.
Учитель: Good afternoon!
Учень: Good afternoon!
5.Physical Activity. Фізкультхвилинка.
Діти повторюють слова та рухи за учителем під музику.
Stand up, sit down
(піднімаємось, сідаємо)
Clap, clap, clap.
(плескаємо у долоні)
Point to the window,
(вказуємо пальцем на вікно)
Point to the door,
(вказуємо пальцем на двері)
Point to the board,
(вказуємо пальцем на дошку)
Point to the floor.
(вказуємо пальцем на підлогу)
Stand up, sit down
(піднімаємось, сідаємо)
Clap, clap, clap.
(плескаємо у долоні)
6.Speaking. Розвиток навичок мовлення.
Клас поділяється на дві команди. Кожна команда отримує картки з іменами.Діти складають один одному питання з іменами нa картках.
Учень1:How is Ann?
Учень2: She is fine!.
Учень3: How is Max?
Учень4: He is fine!
7.Listening. Аудіювання.
Учитель роздає картки і двічі читає речення. Учні повинні самостійно підкреслити імена дітей, які прочитав учитель. По закінченні роботи вони ланцюжком читають імена дітей, які обвели.
Учитель: He is my friend Tom.
She is my friend Vic,
She is my sister Ann.
He is my brother Max.
8.Physical Activity. Фізкультхвилинка.
Діти співають пісню та танцюють під музику маленьких каченят.
The pupils sing the song about the little ducklings and dance
1 and 2 and 3 and 4
We are dancing on the floor
We are dancing on the floor
Clap 4t
We are playing with the hands
Look at our smiling face 2t
Clap 4t
9.Writing. Письмо.
В робочому зошиті з’єднати числівники з малюнками.
10.Summarising. Підсумки уроку.

Автор: 

Корякова Людмила Анатоліївна
вчитель англійської мови
Комунального закладу «Нікопольська середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 20»

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі