Користувацький вхід

Теорема про три перпендикуляра

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

1

22.11.2016 року в рамках Декади-вернісажу педагогічної майстерності "Досвід кращих - надбання всіх" було проведено урок геометрії в 10-му класі "Теорема про три перпендикуляра" (Рівень стандарту)
Тема уроку: Теорема про три перпендикуляра.

Тип уроку: Урок засвоєння нових знань.

Мета уроку:

Повторити поняття перпендикулярних прямих у просторі, перпендикулярність прямої і площини, понять: похила до площини, її проекція.

Вдосконалювати навички використання властивостей, ознак та означень вивчених понять на перпендикулярність у просторі.

Практична спрямованість уроку. Довести теорему про три перпендикуляри. Первинне закріплення теореми.

Розвивати критичне мислення, логіку, увагу, навчати самоконтролю та взаємоконтролю, комунікативні компетентності.

Виховувати вміння працювати в команді, підтримувати інтерес до математики. Розвивати увагу, працездатність, вміння мислити та застосовувати здобуті знання.

Обладнання:

Презентація SMART Notebook (інтерактивний супровід уроку); відео-фрагмент «Музика числа π»; таблички-рисунки з емблемою уроку, висловами, з умовами задач; робочий зошит учня з друкованою основою, пам’ятки учнів.

Програмне забезпечення для перегляду файлу SMART Notebook

SMART Notebook 11 – програма, в якій створено файл, в першу чергу підходить для перегляду файлу. Якщо на комп’ютері завантажена більш рання версія цієї програми (наприклад, SMART Notebook 10) перегляд файлу не ускладнюється. Для використання файлу на уроці в класі необхідна наявність інтерактивної дошки SMART Board будь-якої моделі із встановленою на ній програмою перегляду документів SMART Notebook.

SMART Notebook Interactiv Viewer – програма перегляду файлів SMART Notebook, рекомендована для перегляду документів SMART Notebook учням або вчителям, які не планують вносити зміни в даний файл. Використовується, якщо на комп’ютері не встановлена програма SMART Notebook при наявності будь-якої інтерактивної дошки або її відсутності.

SMART Notebook Express – аналогічна програма перегляду файлів SMART Notebook, дає додаткові можливості, оскільки доступна у режимі on-line, її використання можливе за умови підключення комп’ютера до Інтернету.

Автор: 

Волошина Валентина Іванівна

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі