Користувацький вхід

МЕТОДИКА ВИКОРИСТАННЯ ІНТЕРАКТИВНИХ МЕТОДІВ НАВЧАННЯ НА УРОКАХ З ПРОФЕСІЙНО-ТЕОРЕТИЧНОЇ ТА ПРОФЕСІЙНО-ПРАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

У даній методичній розробці автор розкриває деякі теоретичні, методичні та практичні аспекти теми «Методика використання інтерактивних методів навчання на уроках з професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки».
Інтерактивні методи навчання сприяють розвитку самостійної творчої діяльності учнів у процесі оволодіння професією, спрямовані на організацію навчання в режимі діалогу, на подолання труднощів у міжособистісних комунікаціях учнів та розвиток їх особистісних якостей.
Робота може бути цікавою для викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання професійних навчальних закладів у контексті вдосконалення їх професійної компетентності.

Автор: 

Болбат Світлана Юріївна

Джерело: 

1. Дичківська І.М. Інноваційні педагогічні технології. – Київ, 2004.
2. Методологічні основи діяльності вчителя. «Все для вчителя».–2005,№8
3. Науково-методичний збірник. Професійно-технічна освіта: інноваційний досвід, перспективи. Випуск 3. – Ужгород, 2007,194с.
4. Пометун О.І. Активні й інтерактивні методи навчання // Шлях освіти.-2004.-№3.
5. Пометун О.І.Сучасний урок. – К.: «Видавництво А.С.К.», 2003
6. Пальтова Т.А. Сучасні методи навчання // Завуч. – 2005.-№14
7. Ситник Г. Технології превентивного виховання школярів: Практичний посібник. – Рівне: Юлат, 1999.
8. Сучасний урок. Інтерактивні технології навчання: Науково-методичний посібник / О.І.Пометун, Л.В. Пироженко; За ред. О.І. Пометун. – К.: А.С.К., 2003.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі