Користувацький вхід

Автоматизоване створення й публікація веб-ресурсів

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали

загрузка...

1

Ви хочете йти в ногу з часом, мати своє представництво в Інтернеті, прорекламувати свої знання і послуги широкій аудиторії?
Просто бажаєте знайти нових друзів і заявити на весь світ про себе? Цікавитесь послугами з веб-дизайну та створення веб-сайтів?
Якщо ви - провідний учитель сучасності, то ви не можете не мати свій веб-сайт в Інтернеті.
Тож ми вам допоможемо зробити свій перший крок у створенні повнофункціонального сайту!

Як приклад: веб-сайти гімназії №39 та в(з)сзш №18 м.Києва
http:gimnazia39.ucoz.ru
http://vsh18.at.ua/

Автор: 

Закомірний Ігор Миколайович, заступник директора з навчальної роботи вечірньої (змінної) середньої загальноосвітньої школи №18 м.Києва, вчитель інформатики, вчитель-методист

Я Вам, як автору даних робіт, рекомендую в своїх роботах вказувати Ваше авторство та ставити в них посилання на свій сайт.
На це є ряд причин:
Перша - я скачав Вашу роботу та цілу купу інших файлів з різних ресурсів - потім при їх використанні вже не пам'ятаю чия це робота, а хочу її використати для публікації на іншому сайті і публікую без авторства - так виникають претензії на порушення авторських прав.
Друга - мені сподобалася Ваша робота, але не пам'ятаю звідки я її взяв, а хотілося подивитися і інші Ваші праці - відкриваю документ - а там ніяких посилань та авторства - важко буде Вас знайти.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі