Користувацький вхід

Останні публікації

Акційна передплата триває! Протягом лютого передплачуйте улюблені видання від видавництва "Шкільний світ" на 9 місяців 2012 року

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.Акційна передплата триває! Протягом лютого передплачуйте улюблені видання від видавництва "Шкільний світ" на 9 місяців 2012 року (з квітня по грудень) зі знижкою 9%.

Також Ви можете передплатити книжкові комплекти на 1 квартал 2012 року зі знижкою 10% від вартості передплати за «Каталогом видань України на 2012 рік».

Нагадуємо: обов’язковою умовою акції є оформлення передплати на сайті видавництва за адресою http://akcia.osvitaua.com.

 Поспішайте — передплата триває до 27 лютого!

 

Як здійснити передплату?

 1. Оберіть видання «Шкільного світу», яке Ви бажаєте передплатити.

 2. Заповніть реєстраційну форму. Поля, позначені *, є обов’язковими для заповнення.

 3. Сформуйте рахунок та роздрукуйте його.

 4. Сплатіть рахунок у будь-якому банку до 27 лютого 2012 р. включно.

 5. Зберігайте чек про сплату рахунку протягом 2 місяців з моменту оплати.

 6. Чекайте на передплачені Вами газети та журнали з квітня 2012 р. у Вашій поштовій скриньці. Доставка видань здійснюватиметься «Укрпоштою» (вартість доставки включено у вартість видання).

 7. Передплачений книжковий комплект Ви зможете отримати протягом березня 2012 р. у поштовому відділенні. Дочекайтеся повідомлення про те, що комплект чекає на Вас, яке доставить листоноша.

 

Увага! Передплатити ці книжкові комплекти можна 1 раз на квартал. Вартість передплати вказана на один квартал. Пам’ятайте, кожного наступного разу Ви отримуватимете одні й ті самі книжки.

 Якщо Ви бажаєте передплатити декілька видань або книжкових комплектів, будь ласка, сформуйте і роздрукуйте рахунок на кожне обране Вами видання або комплект і сплатіть кожний рахунок окремо.

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

 1. Якщо база Вам сформувала рахунок-фактуру № 0, це означає, що під час реєстрації сталася помилка і Ваші особисті дані не були збережені. У такому випадку просимо Вас здійснити повторну реєстрацію або написати нам листа (обов’язково вказавши Ваш номер мобільного телефону) на електронну скриньку khokhlova_e@osvita.ws або надіслати смс-повідомлення з текстом «проблема» на номер 067 279-37-14 (ми Вам обов’язково зателефонуємо).

 2. Не сплачуйте рахунки-фактури № 0.

 3. Ви можете сплатити рахунок у БУДЬ-ЯКОМУ банку.

 4. Перед тим, як сплачувати рахунок, поцікавтеся розміром комісії, яка стягується банком. Пам’ятайте, у різних банках — різний розмір комісії.

 

Орієнтовні тарифи:

 «ВТБ» — 5 грн за платіж, якщо сума рахунку не перевищує 500 грн;

 «Укрпошта» — 1,5 % від суми платежу;

 «Приватбанк» — 2 грн, якщо платіж не перевищує 200 грн; 1 % від суми, якщо платіж перевищує 200 грн;

 «Райффайзен Банк Аваль» — 2 % від суми рахунку, але не менше 25 грн.
Автор:

Шкільний світ
Джерело:

 

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі