Користувацький вхід

Стартував конкурс на кращий сценарій театралізованого свята з історії та правознавства для учнів 5—11-х класів

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...


Редакція газети «Історія України» видавництва "Шкільний світ" запрошує вас до участі в конкурсі на кращий сценарій театралізованого свята з історії та правознавства для учнів 5—11-х класів.

Мета конкурсу: популяризація кращого освітянського досвіду з організації та проведення позакласних заходів.

Переможці та лауреати конкурсу будуть відзначені видавництвом, кращі сценарії будуть опубліковані в нашому тижневику, а також увійдуть до збірки «Театралізовані свята».

Матеріали приймаються до 15 вересня 2012 р.

 

Вимоги до робіт:

1. Рукопис має бути чітко надрукований через 1,5 інтервали на комп’ютері, на білому папері звичайного формату (А-4); обов’язково додавайте електронний варіант (можна надіслати на нашу електронну скриньку).

2. Усі цитати мають бути ретельно звірені з першоджерелами. У виносці обов’язково слід зазначити, звідки взято цитату: автора, місто, видавництво, рік видання та номер сторінки.

3. Якщо у сценарії використано матеріали з інших видань або з Інтернету, обов’язково має бути посилання на використану літературу або відповідні сайти.

 

Роботи надсилайте на адресу:

01014, м. Київ, вул. Тімірязєвська 2, видавництво «Шкільний світ», редакція газети «Історія України», із позначкою «Конкурс на кращий сценарій театралізованого свята з історії та правознавства», або на history@1veresnya.com.ua; 1veresnya.History@gmail.com

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі