Користувацький вхід

Останні публікації

C.О.Павленко про гетьмана Мазепу (6 книг) PDF

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.




Видавництво : Альтернативи, КМ Академія, Чернігів
Рік видання книги : 2003 - 2010
Сторінок : 1629
Формат книги : PDF
Розмір файлу : 15,6 MB
Мова книги : Українська, російська

До збірки увійшли 6 праць відомого мазепознавця, дослідника Гетьманщини, шеф-редактора наукового журналу «Сіверянський літопис» Сергія Олеговича Павленка. Охоплюючи різні сторони життя та діяльності гетьмана Івана Мазепи, вони дають змогу читачеві скласти правдиву уяву про постать цієї неординарної особистості, відкинути історичні фальсифікації, зрозуміти мотиви його вчинків.
1. Іван Мазепа, К.: Видавничий дім «Альтернативи», 2003, - 315 с. Книга С. Павленка присвячена одній із найдраматичніших і найзагадковіших постатей в історії України, відомому політичному, військовому діячу-державнику — гетьманові Івану Мазепі (1639—1709). На основі маловідомих архівних, мемуарних та епістолярних документів XVII — початку XVIII ст. автор по-новому трактує його вчинки, діяльність, спростовує численні історичні фальсифікації, вигадки, пов'язані з цією неординарною постаттю. Розрахована на науковців, студентів та широке коло читачів.
2. Оточення гетьмана Мазепи: соратники та прибічники, К.: Видавничий дім «КМ Академія», 2004, - 604 с. Сергій Павленко вперше ґрунтовно знайомить українського читача з членами команди гетьмана І. Мазепи, його соратниками та прибічниками,показує їхню роль у контексті подій 1687—1709 рр. Дослідження про найзначніших діячів оточення зверхника України містить багато важливого фактажу для розуміння причин поразки мазепинців під час повстання за визволення Гетьманщини з-під опіки Москви.
3. Іван Мазепа, як будівничий української культури, К.: Видавничий дім «КМ Академія», 2004, - 304 с. Доба І. Мазепи (кінець XVII — початок XVIII ст.) — це не стільки злет до певного рівня культурного життя, скільки не бачений до того розквіт на теренах України творчості, духовних набутків. Актуальність дослідження активного впливу гетьмана на духовне життя в Україні періоду його правління дає можливість глибше зрозуміти як розвиток культурного життя наприкінці XVII — початку XVIII ст., так і діяльність зверхника Гетьманщини у вирішенні найголовніших проблем тогочасного буття. Показати доброчинну позицію і роль гетьмана у церковно-духовних, культурницьких процесах — головна мета студії.
4. Кохання гетьмана Мазепи, Чернігів: ПП «Видавництво «Русь», 2008, - 112 с. У студії мазепознавця С. Павленка висвітлений інтимний світ гетьмана Івана Мазепи, який не тільки був великим меценатом, мужнім захисником та оборонцем Вітчизни, а й палко кохав.
5. «Восстание мазепинцев: мифы и реалии, Чернигов: ПП «Видавництво «Русь», 2009. — 142 с. В исторических заметках С. Павленко глубоко освещает вопросы восстания мазепинцев. Автор опровергает многочисленные подтасовки-фальсификации истории Гетманщины, ошибочные трактовки событий 1708-1709 гг в Украине.
6. Зображення гетьмана І. Мазепи (кінець XVII - початок XX століть). - Чернігів: Видавець Лозовий В.М., 2010. - 144 с. У новій студії мазепознавця С. Павленка уперше грунтовно проаналізовано зображення гетьмана І. Мазепи, визначено достовірні з них та хибні, легендарні. Книга розрахована на істориків, мистецтвознавців, культурологів та усіх, хто цікавиться історією України.

Скачати з Letitbit.net
Скачати з Turbobit.net

Автор: 

C.О.Павленко

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі