Користувацький вхід

Гра-вікторина "Do you know Great Britain?"

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Анотація
Урок підготовлений та проведений вчителем англійської мови Арабаджи Віолетою Дмитрівною в ОЗ «Болградська гімназія ім. Г. С. Раковського».
Цей урок проводився згідно з тематичним плануванням в 6 класі з поглибленим вивченням англійської мови. Об’єм матеріалу оптимальний для узагальнення вивченого матеріалу з теми та для підведення підсумків.
На даному уроці використовувалися різні методи та прийоми: робота в групах, фронтальне опитування, мозковий штурм. Методичні прийоми використані на уроці відповідають віковим особливостям учнів та меті, яка була поставлена на початку уроку.
Під час уроку використовувався комп’ютер, інтерактивна дошка, роздатковий матеріал. Основні етапи уроку супроводжувалися слайдами та заздалегідь підготовленою презентацією. Для складання презентації були використані ресурси Інтернету. Використовувалося багато картинок та музика, що сприяло психологічно сприятливим умовам.
Часта зміна форм роботи, захоплюючі та нетрадиційні завдання не давали дітям сумувати під час уроку, а навпаки, розвивали зацікавленість до даної теми та предмету в цілому.
Зміст уроку підходить для формування активної навчальної діяльності, розвитку обдарованості дітей та підвищення зацікавленості до вивчення предмету.
Урок може бути використаний вчителями англійської мови, які мають певні труднощі з учнями з низькою мотивацією, тому що використання ІКТ на уроці значно підвищує рівень мотивації учнів та сприяє розвитку обдарованих дітей.

Автор: 

Арабаджи Віолета Дмитрівна
вчитель англійської мови
обласного закладу «Спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат «Болградська гімназія ім. Г.С. Раковського»

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі