Користувацький вхід

Активізація пізнавальної діяльності школярів на уроках біології

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

На сучасному етапі розвитку шкільної освіти використання набутих знань і вмінь у повсякденному житті, компетентність мають особливо важливе значення. Особистість стане обізнаною та компетентною тільки в процесі навчально-пізнавальної та практичної діяльності, у результаті якої отримуються живі знання та формується певний життєвий досвід.
Сьогодні, розглядаючи умови проведення уроків у загальноосвітніх школах, можна дійти висновку, що вони дуже відрізняються від тих, що були п’ять , десять, двадцять, п’ятдесят років тому. І це не тому, що ми інші; я вважаю, що це тому що світ постійно рухається вперед, розвивається, і ті методи, що були актуальні декілька років тому, не можуть задовольнити цікавість сьогоднішніх учнів.
Важливою умовою підвищення ефективності навчально-виховного процесу є активізація пізнавальної та розумової діяльності учнів. Перед кожним учителем стоїть сьогодні завдання не просто дати учням суму знань з предмета, але й сформувати в них логічне мислення, уміння встановлювати причинно-наслідкові зв`язки з раніше вивченим матеріалом; учити аналізувати, порівнювати, узагальнювати.

Автор: 

Яремчук Аліса Василівна
вчитель біології
Коростишівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №3 Житомирської області

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі