Користувацький вхід

Конспект заняття і презентація з арт-терапії «Чарівний пісок»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Познайомити дітей з властивостями піску. Вчити виконувати вправи як правою, так і лівою рукою, відтворювати рухи пальцями у відповідності до тексту. Закріпити знання про сенсорні еталони та закономірності, правила поведінки під час ігор з піском.
- розвивальної: розвивати творчий потенціал дитини, активізувати її просторову уяву,образно-логічне мислення, увагу, пам'ять, спостережливість, уважність.
- загальнокультурної: виховувати у дітей бажання експериментувати, почувати себе більш успішними, отримати можливість самовираження, виховувати самостійність, впевненість в собі.
- корекційної: тренувати дрібну моторику рук, розвивати артикуляційний апарат дітей, удосконалювати уміння багаторазово повторювати один і той же рух(динамічні вправи).
Обладнання:кімнатна пісочниця, звичайний пісок, кольоровий пісок, шаблон « Ангелятко», іграшки, скляні кульки, підбірка спокійної музики для релаксу.

Автор: 

Сомова Людмила Василівна
вихователь
Золотоніської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату

Джерело: 

2. Пісочна терапія для дітей - [Електронний ресурс] – Режим доступу: http://www.mymagickey.com/index.php/pisochna-terapiya-dlya-ditej

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі