Користувацький вхід

Есе на тему : "Я в новій школі"

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Есе на тему «Я в новій школі»
Нова школа-це школа майбутнього ,де вчитель повинен стати таким, до якого хотіли б іти на урок учні, серед яких він міг би знайти своїх соратників,- тих, які захотіли б обрати його або близьку за фахом професію в майбутньому. Учень + учитель= тепло, співпраця, підтримка. Учитель наполегливий, мобільний, творить ,виховує, удосконалює.
Саме цю професію я й обрала, щоб навчити писати й читати, розуміти й осмислювати. Провести у світ знань, допомогти знайти з тисяч свою дорогу в житті, навчити не лише премудрості науки, а й найскладнішої - бути людиною. Але разом із тим- це творча професія. Робота справжнього вчителя не закінчується дзвоником з уроку. Сьогодні вчити й виховувати дітей, напевно, складніше, ніж колись. Щодня я заходжу в клас, чую привітання учнів, лунає дзвінок- і відкривається таїна пізнання нового, незвіданого.
Починається урок сучасного вчителя в новій школі. Моє завдання –це ,у першу чергу, знайти спільну мову зі своїми учнями ,а це значить треба бути ідеальним психологом. Крім того, я повинна йти в ногу з часом, бути різнобічною людиною ,не обмежуватися лише сферою свого предмета. Як учитель-філолог, я повинна мати хороший словниковий запас, бути професіоналом-ерудитом. Я вимоглива й сувора, але на уроці -помічник, порадник і друг для своїх учнів .Обовязково повинна володіти новими технологіями, бо тільки такий учитель здатний зрозуміти своїх нових учнів і бути їм цікавим .Звісно, сучасні технології пропонують чудову технічну базу школам, і нам потрібно бути обізнаними у всіх новинках техніки. Але щоб завоювати довіру й повагу учнів, треба не тільки використовувати всі надбання техніки, але й мати набагато більше моральних якостей, ніж ми маємо, знати набагато більше ,ніж ми знаємо, бути оптимістом і глибоко вірити в дітей. Потрібно пам’ятати про те, що всі не можуть бути видатними майстрами слова, талановитими вченими або обдарованими художниками, а ось бути толерантною, чуйною, вихованою людиною, законослухняним громадянином, справжнім татом або мамою мають бути всі. Важливо не боятись своїх помилок ,експериментувати, шукати й бути самокритичним. Найголовніше- допомагати й підтримувати працю дитини, стимулювати її творчі ідеї, готувати до майбутнього динамічного життя, щоб згодом вона стала самостійною, творчою, упевненою в собі людиною! І справді, зрозуміти цей світ самій дитині дуже складно, вона потребує допомоги. А допомогти зможе тільки той , хто сам володіє знаннями про цей новий світ, сприймає все нове й здатний змінитися. Це і є сучасний учитель у новій школі!

Автор: 

Агафонова Галина Дмитрівна,учитель української мови та літератури, Костянтинівська загальноосвітня школа I-III ступенів №4

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі